Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu

Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu

Grand Model of Turkiye’nin final gecesi görkemli bir törene sahne olurken, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Hasan Çelik, gecede jüri koltuğunda oturan önemli isimlerindendi. Uzun gözlemler sonucunda oylarını kullanarak en iyileri belirleyen başarılı Doktor Hasan Çelik, gecede dereceye giren isimlere büyük bir gururla kurdelesini takarak tebrik etti.  

Yoğun ve büyük bir ilgi ile gerçekleşen Grand Model of Turkiye yarışmasının final organizasyonu muhteşem bir geceye sahne olurken, sağlık sektöründeki başarısı ile dikkatleri çeken Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Hasan Çelik, bu önemli organizasyonun önemli jüri üyelerindendi. Gece boyunca yarışmacıları büyük bir dikkat ile takip eden ve salt bir güzellik anlayışı ile yarışmacıları değerlendirmediğini söyleyen Dr. Hasan Çelik, birçok farklı açıdan yarışmacıları ele aldığını bu yüzden seçim yapmakta zorlandığını ifade etti. Gecede mansiyon ödüllerinde seçilen isimlere kurdelesini takan ve başarı dileyen başarılı doktor, gençlerin hepsinin çok değerli olduğu ve yollarının açık olduğunu belirterek hepsine canı gönülden sevgilerini iletip tebriklerini sundu.

HASAN ÇELİK’E, GECEYE SUNDUĞU KATKILARINDAN DOLAYI PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Gerçekleştirdiği başarılı plastik cerrahi işlemlerle oldukça ilgi gören ve tercih edilen Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. Hasan Çelik, Grand Model of Turkiye’nin final gecesinde iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostlarıyla da bir araya gelerek bolca sohbet edip neşeli saatler geçirdi. Jüri koltuğunda yarışmacıları değerlendiren ve tercihlerinde yarışmacıların sahip olduğu donanım ve kültürel birikime son derece dikkat ettiğini dile getiren Hasan Çelik, gece boyunca davetlilerin ilgi odağı oldu. Konukların göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eden Çelik, gece boyunca eğlenerek keyifli ve unutulmaz anlar yaşadı. Böyle önemli bir organizasyonun parçası olmaktan büyük bir gurur ve onur duyduğunu ifade etmeyi ihmal etmeyen Hasan Çelik’e, geceye sunduğu katkılarından dolayı plaket takdimi yapılırken, Çelik, bu özel organizasyonu Türkiye’ye kazandırdığı için Duygu Yazıcı’ya teşekkür etti.

 
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Aybike Hindistan, İpek Kuşçu, Deniz Eser, Hasan Çelik,Muhammet Ali Kibar,Göktuğ Akın, Cem Güleryüz
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Duygu Yazıcı, Hasan Çelik
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Gökay Kalaycıoğlu, Hasan Çelik, Zeliha Çal
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hakan Çelik, Muammer Kapucuoğlu
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hasan Çelik
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hasan Çelik, Uğur Aslan
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hasan Çelik, Yağmur Ayaz
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hasan Çelik, Ziynet Şahinoğlu
Estetik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Hasan Çelik