Espressolab, 200. Mağazasını Açtı

Espressolab, 200. Mağazasını Açtı Espressolab, 200. Mağazasını Açtı

Türkiye'nin en yenilikçi kahve zinciri Espressolab, 2024 yılına 11 ülkede 200 mağaza ile girdi. 200. mağazasını, İstanbul Koşuyolu'nda açan Espressolab, global bir marka olma yolunda hızla ilerlerken üretim süreçlerinde en ileri kavurma tekniklerini kullanarak kahve severlere çok özel bir deneyim yaşatıyor.  

2014 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde ilk mağazasını açtığından bu yana kahve tutkunları arasında önemli bir hayran kitlesine sahip olan Espressolab, iyi kahveye olan tutkusunu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmaya devam ediyor.
Global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Espressolab, 200. mağazasını İstanbul Koşuyolu’nda açtı. İstanbul’da Merter’den Sarıyer ve Caddebostan’a kadar 102 noktada mağazası bulunan Espressolab, Ankara, Konya, Sivas dahil olmak üzere Türkiye’nin 31 ilindeki mağazalarında her gün yaklaşık 150 bin kahve severi ağırlıyor ve 11 farklı ülkede de kahve severlere sıra dışı bir deneyim yaşatıyor.
Nitelikli kahve akımının Türkiye'deki en başarılı temsilcilerinden…
Kahve çekirdeklerini dünyanın en iyi kahve üretim bölgelerinden, doğrudan çiftliklerden temin eden, çiftliklerden en iyi çekirdekleri seçen Espressolab, kahvelerini kendi kavurma merkezinde taze bir şekilde kavuruyor. Espressolab, en ileri kavurma tekniklerinin kullanıldığı üretim süreçleri ile en kaliteli ürünü sunarken mimari konsepti, dijital yatırımları, kampanya ve etkinlikleriyle de müdavim sayısını her geçen gün artırıyor.

“İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmaktan mutluyuz”
Espressolab Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ersin Kefeli, 200. mağazanın açılışını şu sözlerle değerlendirdi: "Espressolab olarak kahve tutkunlarına dünyadaki gurme kahve kültürünün değişik tatlarını sunmak için çalışıyoruz. 200. mağazamızı açarak, bu hedefimize bir adım daha yaklaştığımız için mutluyuz. İyi kahveye olan tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmak için çalışmaya devam edeceğiz. 2024 ilk çeyrek sonuna kadar yapacağımız yurt içi ve yurt dışı yatırımlarla birlikte 250 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz.”