Ertıp Medikal: ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

Ertıp Medikal: ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Ertıp Medikal: ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu

Saç ekim sektörünün ihtiyacı olan yeniliklerin öncüsü Ertıp Medikal, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ ödülünün sahibi oldu. Ödülünü büyük bir mutluluk ile alan Ertıp Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Er, başarısını yakın dostlarıyla kutladı.  


Akıllı cihazlar, yüksek teknoloji medikal cihazlar, cerrahi aletler ve tıbbi sarf malzemeleri yüksek kalite ve kusursuz hizmet ilkesi ile Türkiye ve uluslararası piyasaya sunmayı hedefleyerek sağlık hizmeti sunumunda öncü olma özelliğini sürdüren Ertıp Medikal, “Yılın İnovatif Medikal Firması” ödülünün sahibi oldu. Ödülü almak üzere sahneye çıkan Ertıp Medikal Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Er, başarılarının ödülle taçlandırılmasının kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade ederek ödülünü ünlü sunucu ve spor psikoloğu Eylem Şenkal’ın elinden aldı. Konuşmasında başarının tesadüf olmadığına vurgu yapan Mustafa Er, klass bir gecede “Klass” bir ödül almanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Başarısını yakın dostlarıyla kutlayan başarılı iş adamı, tören boyunca keyifli halleriyle objektiflerin ilgi odağı oldu.

 
Ertıp Medikal: ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Mustafa Er
Ertıp Medikal: ‘Yılın İnovatif Medikal Firması’ Ödülünün Sahibi Oldu Mustafa Er, Eylem Şenkal