“Erhan Güler ile Her Şey” Programı Sosyal Medya İzleyicisinden Tam Not Aldı

“Erhan Güler ile Her Şey” Programı Sosyal Medya İzleyicisinden Tam Not Aldı “Erhan Güler ile Her Şey” Programı Sosyal Medya İzleyicisinden Tam Not Aldı

Oyuncu ve şarkıcı kimliği ile bilinen genç yetenek Erhan Güler, sahnelerden ve dizi setlerinden arta kalan zamanını Youtube için program çekerek değerlendiriyor. Konuklarını hem kendi stüdyosunda ağırlayan hem de kapılarını çalıp onlara misafir olan Güler, çektiği programlarla da izleyicisinden tam not almayı başarmış durumda.

Şarkıcı ve oyuncu kimliğinin yanına bir de yapımcılık ünvanını ekleyen başarılı müzisyene program içeriğini sorduğumuzda ise : Ünlüler, Tiyatro, Müzik, Sinema, Doğa, Yeşilçam ve Aksiyon olduğunu söyledi.
Sosyal medyasında zaman zaman yaptığı soru cevap bölümünde Güler’e en çok gelen soru ise bir filmde ne zaman rol alacağı oluyormuş.

Konu ile ilgili çalışmalarının olduğunu belirten yakışıklı oyuncu ,Müzik çalışmalarına da ara vermeden devam ederken önümüzdeki günlerde sevenlerini çok büyük sürprizlerin beklediğini ifade etti.