Erbakan Malkoç: ‘Yılın İdol İş Adamı’ Ödülüne Layık Görüldü

Erbakan Malkoç: ‘Yılın İdol İş Adamı’  Ödülüne Layık Görüldü Erbakan Malkoç: ‘Yılın İdol İş Adamı’ Ödülüne Layık Görüldü

Otomobillere yaptığı sıra dışı tasarımlarıyla dünyada otomobil sektörüne yön veren ve otomobil sektöründe çığır açan yenilikleriyle dünyanın ‘Çılgın Türk’ lakabı taktığı, zorlu geçen ve örnek olan yaşam mücadelesi ile de herkesin takdir ettiği bir isim olan DizaynVip Group Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın İdol İş Adamı’ seçildi.  

Örnek alınacak başarı hikâyesiyle sektöründe Türkiye’nin en iyi isimleri arasında yer alan, bununla yetinmeyerek otomotiv alanında adını tüm dünyaya duyurmayı başaran, ünlü isimlerin ve önemli liderlerin otomobillerini güvenle teslim ettiği bir isim olan Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın İdol İş Adamı’ ödülüne layık görüldü. Ödülünü, Çankaya Üniversitesi Kadın Çalışmaları Araştırma Merkezi Direktörü, 22. Ve 24. Dönem Milletvekili Profesör Doktor Zeynep Karahan Uslu’nun elinden alan Erbakan Malkoç, kendisini ödüle layık gören herkese teşekkürlerini sunarken yüzüğünü de büyük bir gururla taktı. Ödülle taçlandırmanın mutluluğunu yaptığı konuşmayla paylaşan Malkoç, konukların alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı.