Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu

Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu

Sektöründe sıklıkla tercih edilerek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Emine Çam, 35. Best Model of Turkey yarışmasında jüri koltuğunda oturmanın yanı sıra ‘Best Physique’ ödülünü kazanan isimlere de kurdelesini taktı.  

100’den fazla eğitim aldıktan sonra doğal tıp uzmanlığı okuyarak 2010 yılında Almanya’da Medicare’i kuran ve bir dünya markası olma hedefiyle ilerleyen başarılı İş Kadını Emine Çam, Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 35. Best Model of Turkey yarışmasının seçkin jüri üyeleri arasındaydı. Avrupa’nın en büyük ve en teknolojik polikliniğini açarak, İzmir’de Folkart Time’de Beautycare ismini verdiği güzellik merkezi yatırımıyla da adından pek çok kez övgüyle bahsettiren başarılı İş Kadını Emine Çam, defalarca ‘Yılın uluslararası estetik, sağlık ve güzellik merkezi’ ödüllerini kazanmasıyla da estetik ve güzellik bakış açısında en güvenilir jüri üyelerinden biriydi. Konukların büyük bir heyecanla takip ettiği organizasyonda yarışmacılar kıyasıya yarışarak jüri üyelerine kendilerini kanıtlamaya çalıştılar. Uzun gözlemler sonucunda oyunu kullanarak en iyileri belirleyen başarılı İş Kadını Emine Çam, gecede ‘Best Physique’ ödülünü kazanan isme büyük bir gururla kurdelesini taktı. Pembe takımıyla oldukça şık bir görünüm sergileyerek gecede adeta ışıldayan Emine Çam, dereceye giren isimlerle sohbet ederek tebriklerini sundu.
 
Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Güneş Bulut-Emine Çam-Cem Güleryüz
Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Emine Çam-Servet Babataşı
Emine Çam,Estetik ve Güzellik Bakış Açısıyla En Güvenilir Jüri Üyelerinden Oldu Halil-Emine Çam