Ecem Bilgin Terapiliyemece Özel Bir Davetle Açıldı

Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Ecem Bilgin Terapiliyemece Özel Bir Davetle Açıldı

Yeme davranış bozukluğu yaşayanlarda, beslenme ve psikolojik danışmanlık desteğini birleştirerek daha efektif kılmak mümkün. Son yıllarda revaçta olan psikodiyet yaklaşımı beden ve zihin birlikteliğiyle uygulayan diyetisyen psikolog Ecem Bilgin, “terapiliyemece” markasını şık bir davetle duyurdu. Yakın dostları, iş arkadaşları ve sosyal yaşamdan isimleri ağırlayan Ecem Bilgin, konuklarla yakından ilgilenirken uygulamaları hakkında merak edilenleri de cevapladı.  

Ünlü Psikolog ve Diyetisyen Ecem Bilgin, 5n1k Psiko Akademi’nin içinde “Terapiliyemece” markasını özel bir etkinlikle açarken davete iş, sanat ve sosyal yaşamın önemli isimlerini bir araya getirdi. Davette kısa bir konuşma yapan Ecem Bilgin Terapiliyemece’nin psikolojik destekle birlikte kişiselleştirilmiş beslenme danışmanlığı sağlayarak bireylerin hem zihinsel hem de fiziksel sağlıklarını iyileştirme amacı taşıdığını belirtti. Bakırköy sakinlerine ve İstanbul genelindeki bireylere sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeleri için kapsamlı bir destek sunmayı hedefleyen Terapiliyemece’nin açılışında sağlıklı atıştırmalıklar da ikram edilirken davette konuklar müzik eşliğinde eğlendi. Davet sonunda misafirler Ecem Bilgin’i tebrik ederek davetten ayrıldılar.

 
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Artun Koçar-Sıla Nur Bilgin-Ecem Bilgin-Yavuz Uluçay-Alihan Turgut-Zehra Ma
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Birol Saatçi-Ecem Bilgin-Efdal Çetinkaya
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Cemil Erdem-
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Cennet Ekiz, Ecem Bilgin, Aybüke Aydın
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Ecem Bilgin, Açılış
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Ecem Bilgin, Açılış
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Ecem Bilgin, Eda Taş
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Hüseyin Erdeğer-Cenk Terzioğlu
Ecem Bilgin Terapiliyemece   Özel Bir Davetle Açıldı Saadet Aydın, Ecem Bilgin, Neslihan Koç Çapar