Ebru Yaşar, Maslak Yeni Gazino’da Hayranlarıyla Buluştu

Ebru Yaşar, Maslak Yeni Gazino’da Hayranlarıyla Buluştu Ebru Yaşar, Maslak Yeni Gazino’da Hayranlarıyla Buluştu

Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, önceki akşam Maslak Yeni Gazino’da sahne aldı. İstanbul’da yeni sezonu görkemli bir konser ile açan Yaşar, mekanı dolduran hayranlarına unutulmaz bir müzik akşamı yaşattı. Başarılı sanatçı hit şarkılarından oluşan repertuarı ve zarefetiyle dikkat çekerlerken yine tam not aldı. Yaşar, konser öncesi gazetelerin sorularını yanıtladı.   

İstanbul geceleri artık bizden sorulur!

Yoğun geçen yaz maratonundan sonra İstanbul’da kış maratonun başladığını söyleyen Yaşar, “
Yaz- kış aynı yoğun şekilde çalışıyoruz. İstanbul maratonu başladı. İstanbul'da çok sevdiğimiz bir mekanda sahne alıyoruz. Geçen sene burdaydik. Bu senede burdayiz. Buranin kalitesini seviyorum. Bir çok sanatçı arkadaşım ile aynı sahneyi paylaşıyoruz. İstanbul geceleri artık bizden sorulur" dedi.

Çalışmayı Seviyoruz!

En çok konser veren sanatçıların başında gelen Yaşar, “Alıyorum evet... En çok gibi bir iddiam yok. Zaten ona yetişemem, hiç öyle bir iddiam yok .Ama çalışmayı seviyoruz. Ben hep söylüyorum, çalışmak ibadet gibi. Ama sosyal hayatınıda, ailenide, çocuklarıda, ihmal etmeden işimin gereğini yapmaya çalışıyorum. Düzgün işlerde olmayi seviyorum" dedi.


Sosyal sorumluluk projesi kapsamın da hatıra ormanı yaptıracağı altı konserinin sonuncusu olan Denizli’yi Bartın’da yaşanan maden faciası sonrası ertelediği hatırlatılan Yaşar, “ Denizli'ye gidemedim, bütün sevenlerimden cok özür diliyorum. Ama onlara bahara doğru havaların düzeldiği bir dönemde gideceğim. Çünkü biliyorsunuz Bartin'da çok talihsiz bir kaza yaşandı. O kaza yaşanırken, bizim konserde olmamiz doğru olmazdi. O gece konserimi iptal ettiğim için tarih geçmis bulundu doğal olarak. Ama bahar ayında veya yazın mutlaka gidicem bunu telafi edeceğiz. Sevenlerim biliyorum orda bekliyorlar. Onların beni beklediğinden daha fazla bekliyorum onlari istiyorum. Mutlaka buluşacağız. Bu haberi verin Denizli'ye mahçup olmak istemeyiz .Bir doğal afet oldu. Ama buluşucaz gönüllerimiz bir onlarla " dedi.

Paris Ambiyansı Çok Güzeldi!

Yoğun geçen konser maratonu arasında gerçekleştirdiği Paris tatilinden bahseden Yaşar, “Paristeydim, çok moralim bozuk. Çünkü moda haftasına denk geldim. Birbirinden ünlü mankenlerin beylerin önümde cirit attığı bir yerdeydim. Çok güzeldi, vizyon yüklendim geldim. Paris çok güzeldi o ambians çok güzeldi. Ben tesadüfen denk geldim. Modayla iç içede bir iş yapıyoruz. İnsanlara hitap eden kendi sahnemiz var. Bende az çok tabii ki şık olmaya düşkünüm… İnsanlar  sizden, sesiniz şarkınız ama biraz da olsa ambiansta bekliyor. Bir show, güzellik onuda vermeyi seviyorum, buna özeniyorum. Çünkü dinleyicim bunu hak ediyor, öyle düşünüyorum”
 
Sürpriz Klip Geliyor 
Son Dakika Sürpriz Oldu! 

Satış rekorları kıran ‘Gel de Sevme’ albümden ‘İğne İplik’ şarkısına klip çektiğini belirten Yaşar, “ Tüm ekibimiz ile son dakika sürpizi birşeyler yapalım dedik. Çok içimizden geldiği gibi doğal mizanseni olmayan konsere giderken rutunimizi anlatıyoruz. Bakalım çekiyorlar ne çıkacak ortaya, ben onlara uyuyorum” dedi.