Ebru Akel: “Yılın Program Sunucusu” Seçildi, Ekranlardaki Başarısını Aldığı Bu Ödülle Bir Kez Daha Kanıtladı

Ebru Akel: “Yılın Program Sunucusu” Seçildi, Ekranlardaki Başarısını Aldığı Bu Ödülle Bir Kez Daha Kanıtladı Ebru Akel: “Yılın Program Sunucusu” Seçildi, Ekranlardaki Başarısını Aldığı Bu Ödülle Bir Kez Daha Kanıtladı

Ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Ebru Akel, Nigella Klass Ödülleri’nde ödüle layık görülen ünlü isimler arasındaydı. ‘Yılın Program Sunucusu’ ödülünü alan Ebru Akel, gecenin en çok dikkat çeken isimlerinden bir tanesiydi.  

Tecrübesiyle televizyon dünyasının duayenlerinden olan, milyonların sevgilisi Ebru Akel Nigella Klass Ödülleri’nde “Yılın Program Sunucusu” ödülünü kazandı. Geçmişte birçok televizyon programında ve önemli organizasyonlarda sunuculuk yapan, bu yönüyle olduğu kadar oyunculuğu ile de ekranlara damgasını vurmuş bir isim olan ve günümüzde Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Bu Sabah’ programının sunuculuğunu üstlenen Ebru Akel’e ödülünü ünlü modacı Cihan Nacar takdim etti. Ödül takdimine geçilmeden önce konuklar ünlü oyuncunun programındaki kesitlerinden oluşan kısa tanıtım filmi izledi. Daha sonrasında sahneye davet edilen Ebru Akel ödülünü kucaklayarak ‘Yılın En İyi Program Sunucusu’ unvanının sahibi oldu. Kendisini bu ödüle layık gören ve programlarını takip ederek kendisini destekleyen herkese teşekkür eden Ebru Akel, salonu dolduran davetlilerin alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı. Tören sonrasında basın mensuplarının da büyük ilgi gösterdiği başarılı sunucu ödülü ile birlikte objektiflere poz verdi.

 
Ebru Akel: “Yılın Program Sunucusu” Seçildi, Ekranlardaki Başarısını Aldığı Bu Ödülle Bir Kez Daha Kanıtladı Ebru Akel
Ebru Akel: “Yılın Program Sunucusu” Seçildi, Ekranlardaki Başarısını Aldığı Bu Ödülle Bir Kez Daha Kanıtladı Ebru Akel