Dünyaca Ünlü Eclipse Bar İstanbul’da Kapılarını Açtı

Dünyaca Ünlü Eclipse Bar İstanbul’da Kapılarını Açtı Dünyaca Ünlü Eclipse Bar İstanbul’da Kapılarını Açtı

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden, Kate Moss’a kadar dünyaca ünlü müdavimleri ile açıldığı her noktada kısa sürede fenomen haline gelen Eclipse Bar; Londra ve Barcelona’dan sonra İstanbul’da sevenlerine muhteşem bir parti ile kapılarını açtı.

Ignite Group bünyesinde ilk olarak Londra’da;  ardından Barcelona şehrinin en güzel noktasında yerini alarak ününe ün katan Eclipse Bar, kokteylleri, müzik performansları, sıra dışı davetleri ve dünyaca ünlü isimleri ağırlaması ile yıllar geçtikçe her ülkeden her şehirden insanın mutlaka deneyimlemek istediği, atmosferi ile merak uyandıran bir mekana dönüşerek global bir marka haline geldi.


Kokteyl bar konsepti ile ilklere imza atan Eclipse Bar; “L’Eclipse” adını alarak Le Meridien İstanbul Etiler’in teras katında; İstanbul’un 3 köprüsünü tepeden gören, Ortaköy’den Arnavutköy’e uzanan eşsiz manzarası ile 9 Aralık’ta özel bir davetle kapılarını İstanbullulara açtı.

 

Starwood Türkiye Bölge Müdürü ve Le Méridien Istanbul Etiler Genel Müdürü Sabine Dorn Ağlagül ve Ignite Group CEO’su Matt Hermer’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette; Londra’dan özel olarak gelen barmenler ve DJ’ler, performanslarıyla unutulmaz anlar yaşatırken, Prens Harry ve Kate Moss’un da favorileri içkileri arasında yer alan Signature  Crack Baby, Big Blue, Gold Digger ve Guatemalan Lover geceye damgasını vurdu.

Açılışta kısa bir konuşma gerçekleştiren Sabine Dorn Ağlagül “Le Méridien Istanbul Etiler olarak markamıza değer katacak bir partner seçtiğimize inanıyoruz. önümüzdeki günlerde İstanbul’da uluslararası lezzetlerle bezenmiş, harika kokteyller içmek isteyen herkesi L’Eclipse’e davet ediyoruz” derken, Ignite Group CEO’su Matt Hermer “Eclipse markasını dünyada önemli noktalara taşımak istiyoruz. Londra ve Barcelona’dan sonra, İstanbul’da doğru bir noktada olmak vizyonumuz için çok önemliydi. Starwood grubu ve Le Méridien markası ile sıra dışı işler yapacağımıza inancımız tam” dedi.