Dt. Suzan Yavaşca: ‘Yılın Yenilikçi Estetik Diş Hekimi’ Ödülünü Aldı

Dt. Suzan Yavaşca: ‘Yılın Yenilikçi Estetik Diş Hekimi’ Ödülünü Aldı Dt. Suzan Yavaşca: ‘Yılın Yenilikçi Estetik Diş Hekimi’ Ödülünü Aldı

Teknolojiyle bütünleşen diş hekimliği alanında hastalarına konfor ile güzelliği bir arada sunarak kişilerin gülüşüne estetik katan, yenilikçi bir anlayışla danışanlarına hizmet vererek onların daha genç görünmelerini de sağlayan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Yenilikçi Estetik Diş Hekimi’ seçildi.  

Hastalarına dijital destekli, üst düzey bir tedavi sunan ve daima teknoloji odaklı uygulamalarla gülüş tasarımları yaparak danışanlarını ideal bir gülüşe kavuşturan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, ‘Yılın Yenilikçi Estetik Diş Hekimi’ ödülünün sahibi oldu. Dijital tarama ve ölçü cihazlarıyla kısa sürede dijital gülüş tasarımı uygulamalarını yaparak hastalarının sağlıklı ve ideal gülüşe kavuşmalarını sağlayan ve alanında çok tercih edilen isimlerden biri olan ünlü Diş Hekimi Suzan Yavaşca, ödül plaketini şiirleri ve şarkı sözleriyle gönüllere dokunan ünlü şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan’ın elinden aldı. Sahneye büyük bir heyecan ile çıkan başarılı diş hekimi, ödül yüzüğünü de heyecanla takarak başta Muammer Kapucuoğlu olmak üzere Klass Medya Grubu’na ve konuklara teşekkür etti. Gecedeki şıklığıyla da tüm bakışları üzerinde toplayan başarılı diş hekimi, törenin ardından after party etkinliğinde yakın arkadaşlarıyla eğlenerek başarısını doyasıya kutladı.