Dt. Selahattin Kermen: “Yılın Estetik Diş Hekimi” Ödülünün Sahibi Oldu

Dt. Selahattin Kermen: “Yılın Estetik Diş Hekimi”  Ödülünün Sahibi Oldu Dt. Selahattin Kermen: “Yılın Estetik Diş Hekimi” Ödülünün Sahibi Oldu

Başarılı tedavileriyle gülüş estetiği alanında Türkiye’nin en tanınmış isimleri arasına girmeyi başaran Optimadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kurucusu ünlü diş hekimi Dt. Selahattin Kermen, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Estetik Diş Hekimi’ ödülünün sahibi oldu. Ünlü diş hekimi ödülünü başarılı iş adamı Nuri Develi’nin elinden aldı.  

Porselen lamineler, zirkonyum kaplamalar, empress kaplamalar, estetik diş hekimliği, endodonti, diş beyazlatma, gülüş tasarımı ve protez alanlarındaki uzmanlığı ile bilinen ve kurucusu olduğu Optimadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarının taleplerini, ağız ve diş sağlığı konusundaki beklentilerini karşılama misyonuyla tedavilerini gerçekleştiren ünlü diş Hekimi Selahattin Kermen, Nigella Klass Ödülleri’nin en çok dikkat çeken isimleri arasındaydı. Yıl boyunca birçok hastayı sağlıklı ve güzel bir gülüşe kavuşturan ve estetik diş hekimliği alanındaki uygulamalarıyla bu alanın tercih edilen hekimlerinden birisi olan Dt. Selahattin Kermen, gecede ‘Yılın Estetik Diş Hekimi’ ödülünü kucakladı. Ödülünü başarılı iş insanı Nuri Develi’nin ellerinden alan Selahattin Kermen, sahnedeki şıklığı ve duruşu ile de büyük beğeni topladı. Aynı zamanda yalnızca bu özel gecede ödül alan isimlere takdim edilen özel tasarım yüzüğünü de takan Dt. Selahattin Kermen, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek, konukların alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı.

 
Dt. Selahattin Kermen: “Yılın Estetik Diş Hekimi”  Ödülünün Sahibi Oldu Nuri Develi, Selahattin Kermen
Dt. Selahattin Kermen: “Yılın Estetik Diş Hekimi”  Ödülünün Sahibi Oldu Nuri Develi, Selahattin Kermen