Doğa Sigorta, Müşteri Memnuniyetindeki Başarısını Üçüncü Kez Gold Ödülle Taçlandırdı

Doğa Sigorta, Müşteri Memnuniyetindeki Başarısını  Üçüncü Kez Gold Ödülle Taçlandırdı Doğa Sigorta, Müşteri Memnuniyetindeki Başarısını Üçüncü Kez Gold Ödülle Taçlandırdı

170 bin markanın, 9,5 milyon bireysel üyenin ve milyonlarca ziyaretçinin buluştuğu, Türkiye’de müşteri memnuniyetini ölçen çözüm platformu Şikayetvar tarafından bu yıl 8. kez düzenlenen A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence) A Segment Elementer Sigorta kategorisinde Gold ödülün sahibi bir kez daha Doğa Sigorta oldu. 2021 yılından beri Gold ödül unvanını elinde bulunduran Doğa Sigorta, bu yıl da müşteri deneyimindeki başarılı yönetim istikrarını sürdürerek Gold ödüle layık görüldü.  

Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.C.E. Awards’ta Doğa Sigorta adına ödülü Müşteri İletişim Merkezi Müdürü Deniz Şentürk ve Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler teslim aldı.
Müşteri İletişim Merkezi Müdürü Deniz Şentürk ve değerli ekibinin kıymetli çalışmaları sayesinde müşteri memnuniyetinde istikrarlı başarılı sonuçlar elde eden Doğa Sigorta, firmaların şikâyet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1.5 milyonun üzerinde anket temel alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre Gold ödüle üçüncü kez layık görüldü.