Doğa Sigorta İş Ortağı Brokerler ile Buluştu

Doğa Sigorta İş Ortağı Brokerler ile Buluştu Doğa Sigorta İş Ortağı Brokerler ile Buluştu

İş ortakları ile her fırsatta bir araya gelip iş birliğini güçlendirmeyi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmayı prensip edinen Doğa Sigorta, bu iletişimi seçkin organizasyonlar ile sürdürmeye devam ediyor.  

Doğa Sigorta, iş ortağı brokerler ile Le Méridien İstanbul Etiler’de organize ettiği şık kokteylde bir araya geldi. Zevkli bir ortamda sunulan leziz ikramlar ve trio müzik grubu tarafından gerçekleşen güzel müzik eşliğinde keyifle zaman geçirmenin yanı sıra, gecede gelecek dönem çalışmalarına yön verecek proje ve planlar görüşüldü.
 

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ve Kurumsal Satış ve Alternatif Dağıtım Kanalları Grup Müdürü İpek Güner’in ev sahipliğinde, şirket yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleşen organizasyon, brokerlerin yoğun ilgisi ile Doğa Sigorta’nın beraberlik ve karşılıklı güven ilişkisinin bir yansıması oldu.
Gecede özel olarak sahne alan, İstanbul Topkapı Üniversitesi Müzik Bölümü Başkanı klasik gitar ve lavta sanatçısı Prof. Dr. Hande Cangökçe ve Türkiye’de yetişmiş ilk kontrtenor opera sanatçısı Öğretim Görevlisi Kaan Buldular, Barok Dönemi canlı müzik dinletisi ile davetlilere keyifli dakikalar yaşattılar.