DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu

DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun  Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu

Aksan Kozmetik, doğal formülüyle sağlığa ve çevreye dost yeni ürünü DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu reklam filmleri için Pınar Altuğ Atacan ile kamera karşısına geçti. Karbonat ve beyaz sirke içeriği, mis gibi beyaz sabun kokusuyla iz bırakmayan temizlik sağlayan DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun Pınar Altuğ Atacan’ın yer aldığı yeni reklam filmleri yayına girdi.  

Günümüzde DeepFresh ve Savon de Royal markalarıyla gönüllerde taht kuran Aksan Kozmetik, ihtiyaç duyulan tüm yüzeylerde etkili ve pratik temizlik sağlayan yeni ürünü DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun reklam filmlerinde titizliğiyle bilinen oyuncu Pınar Altuğ Atacan ile iş birliği gerçekleştirdi.
Reklam filmleri 1 Mart itibarıyla gösterilmeye başlanan DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu için 4 Mart’ta Mert Vidinli’nin moderatörlüğünde, Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu ve Pınar Altuğ Atacan’ın yanı sıra cemiyet hayatından birçok ismin katılımıyla Le Baron’da davet düzenlendi.
Pandemiden bu yana DeepFresh ürünlerini tercih ettiğini belirten Mert Vidinli, her gün kullandığı bir markanın davetine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
Beyaz Sabun Kokulu Yüzey Temizleyicisi
Mert Vidinli’den sonra söz alan Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu, şunları aktardı: “DeepFresh altında çok sayıda ve çeşitte ürün gamına sahibiz. Bugün burada bulunma sebebimiz olan DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu, beyaz sirke ve karbonattan oluşan özel doğal formülü ve beyaz sabun kokusuyla iz bırakmayan temizlik ihtiyacını karşılamak adına reyonlardaki yerini aldı. DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nu kimle tanıtalım diye düşünürken yolumuz Pınar Altuğ Atacan ile kesişti. Kendisine fikrimizi aktardık, teklifimizi yaptık. O da bizi kabul ederek kamera karşısına geçti ve çok keyifli sahnelere imza attı. Kendisine emeği için çok teşekkür ediyorum.”
Ne Yaşadıysam Tam Olarak Onu Yansıttım
Pınar Altuğ Atacan da çekimlerdeki izlenimlerini konuklarla şöyle paylaştı: “Aslında reklam filminde direkt olarak kendimi yansıttım diyebilirim; çekim sırasında DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu ile ne yaşadıysam tam olarak onu yansıttım. Ürünü incelediğinizde siz de göreceksiniz ki karbonat ve beyaz sirke içeren doğal formülüyle, mis gibi beyaz sabun kokusuyla evin her köşesinde güvenle kullanılabilir, ofislerde ya da arabalarda tercih edilebilir. Silerken yüzeyde iz bırakmaması ve durulama gerektirmemesi ise büyük bir ayrıcalık. İnanın bana, deneyin ve siz de ne anlatmak istediğimi anlayacaksınız.”
Zafer Kutanoğlu ve Pınar Altuğ Atacan’ın konuşmalarının ardından davet, konuklarla sohbet şeklinde devam etti.
DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu, evlerden ofislere hemen her yerde karbonat ve beyaz sirkeden oluşan doğal formülüyle temizlik ve hijyen çözümü sunuyor, beyaz sabun kokusuyla da yoğun bir temizlik hissi uyandırıyor.
Aksan Kozmetik sektöre ilk olarak 2008 yılında DeepFresh markasıyla, ıslak mendil alanında kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olma amacıyla adım attı. Bugün İstanbul Hadımköy’de 30 bin metrekare alana sahip entegre üretim tesisinde, nitelikli kozmetik, kişisel bakım, bebek bakım ürünleri, hijyen ürünleri, ev temizlik ürünleri ve ıslak mendil üretimi gerçekleştiriyor. DeepFresh, SavonDeRoyal, SavonDeLuxe, UltraFresh, ComfortLove, HappyKinder ve BebeRoyal gibi çok iyi bilinen markalarla hem iç pazarda hem de ihracatta sektörün büyük oyuncularından biri olarak biliniyor. 
DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun  Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu Pınar Altuğ Atacan & Yağmur Atacan
DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun  Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu Pınar Altuğ Atacan
DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun  Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu Pınar Altuğ Atacan_Kübra & Zafer Kutanoğlu
DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun  Reklam Yüzü Pınar Altuğ Atacan Oldu Pınar Altuğ Atacan_Mert Vidinli