Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması

Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması

Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında düzenlenen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruz” daveti iş ve cemiyet hayatının sevilen isimlerini “Lüks, Stil ve Moda” konsepti ile ağırladı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen davete, aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioğlu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı

Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında gerçekleştirilen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruz”
daveti, 2024 yılına sayılı günler kala iş ve cemiyet hayatının ünlü simalarını bir araya getirdi.

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen davet, Stil Danışmanı Ceylan Atınç ile influencer Betül Avcı’nın katkıları ile “Lüks, Stil ve Moda” konseptinde gerçekleşti.

Etkinliğe aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioglu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Davette “Yeni Lüks” başlıklı bir sunum yapan Stil Danışmanı Ceylan Atınç, moda dünyasında “sessiz lüks” kavramının yükselişe geçtiğini vurgularken, “kapsül gardırop” ve “akıllı alışveriş” teknikleriyle konuklara çok yönlü ve zamansız stil önerilerini paylaştı.

Çeşitli alışveriş sürprizlerin de yaşandığı davette, sevilen DJ Doğuş Çabakçor da müzikleriyle konuklara keyifli anlar yaşattı.

 
Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması BetulAvci_BusraOrakcioglu_CeylanAtinc
Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması MineCeran_BetulAvcı
Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması SuleymanOrakcioglu_MustafaUstundag
Damat Tween’den “Lüks, Stil, Moda” Konseptinde Yılbaşı Kutlaması SuleymanOrakcioglu_TubaKalcikUstundag_MustafaUstundag