Cumhuriyetin Güçlü Kadınları Bahara “Merhaba" Dedi

Cumhuriyetin Güçlü Kadınları Bahara “Merhaba" Dedi Cumhuriyetin Güçlü Kadınları Bahara “Merhaba" Dedi

Cumhuriyetin 100. Yıl kutlamaları çerçevesinde İs insanları  Gül Şen önderliğinde kurulan Cumhuriyetin Güçlü Kadınları Bağımsız Platformu yüzlerce kadının katıldığı 'Bahara Merhaba Partisi' düzenledi.

Göktürk de Radisson Odayeri'nde gerçekleşen partiye birbirinden renkli simalarından katılımıyla çeşitli aktiviteler ile gerçekleşti.
Sabah kahvatısıyla başlayan parti akşam saatlerine kadar sürdü davetliler doyasıya eğlendiler.
Program etkinliğin Fuaye bölümünde açılan onlarca kadının ürettiği ürünlerden oluşan standların Kurdele kesimiyle başladı. Sunumlarını Çehre Barış'ın yaptığı programın selamlama konuşmasını Organizasyon Başkanı Gül Şen yaptı. Etkinliğin fikri ve bahar temalı parti hakkında bilgiler veren Başkan Gül,
"Doğanın uyanışı Bahar ile bir araya gelmek için "Bahara Merhaba" partisi, kadınların çevreye duyarlılığını da vurguluyor. Bu özel etkinlik, doğal güzellikleri ve doğa sevgisini ön plana çıkaran bir atmosferde gerçekleştirmek istedik. Güçlü ve özgün kadınlar, doğaya olan bağlılıklarını ve çevreye duyarlılıklarını göstermek için bir araya geldik. Parti, doğa ile kadın arasındaki güçlü bağın vurgulanacağı, unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Siz değerli hanımefendiler, çevre dostu kıyafetlerle etkinliğe renk katarak çevrenin korunması konusundaki hassasiyetimizi ortaya koyacağız. Ayrıca, parti sırasında doğaya dikkat çekmek için geri dönüşümlü malzemeler ve sürdürülebilir uygulamalardan üretilen ürünleri stantlarımızda beğeninize sunduk. Bahara Merhaba partisi, kadınların gücünü ve doğaya olan sevgisini kutlayan etkileyici festival tadında bir buluşma olmasını hedefledik. Katılan bu gün bizlerle bu coşkuya ortak olan herkese teşekkür ediyorum."dedi.
Parti de sanatçı Nur Ertük güzel sesiyle davetlileri coşturdu.
Firdevs Akkaya moderatörlüğün de üç ayrı oturum ile yapılan söyleşiler de STK çalışmaları, moda tasarım, sağlıklı beslenme, güzellik, yoga Reiki meditasyon konularında uzman isimler seminerler verdiler.
Cumhuriyetin Güçlü Kadınları Bahara “Merhaba" Dedi Firuze Gök, Gül Şen