Çırağanda Bir Kış Masalı

Çırağanda Bir Kış Masalı Çırağanda Bir Kış Masalı

Ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda imzası bulunan KM Events’in kurucusu Meltem Bayazıt Tepeler’in, Çırağan Sarayı için özel olarak tasarladığı ‘Kış Harikalar Diyarı / Winter Wonderland’ cemiyet ve sanat hayatının ünlü isimlerinin de katıldığı özel davette tanıtıldı.

çırağan Sarayı’nda gerçekleşen lansmana; Pınar Kartal Timer, Salih Saka, İpek-İzzet Günay, Sevil Tahincioğlu, Gülperi Bayraktar, Gaye Alacalı, Emine-Fatoş Hataylı, Merve Göknar İnal, Gülfam, Carina Göknar, Sema çağlar, Ayşegül özsan, Jale çağlar, özlem Süer, Aynur Toprak, Meltem Elmalı, Seda Kurşun, Azize Akandere, özlem Güsar, Aslı Başar, Emine Erdem gibi saygın isimleri katıldı.

Meltem Bayazıt Tepeler’in çırağan Sarayı için özel olarak tasarladığı kış vurgulu, beyaz ve bol ışıltılı yılbaşı ağaç tasarımı çok beğenildi. Yılbaşı kutlamasıyla tasarım severlerin beğenisine sunulan konsept köşe, klasik yılbaşı ağaç süslemeleri ve dekorlarından farklı olarak kat kat buzdan pasta görüntüsüyle dikkat çekti. Davete katılan konukların her biri tasarımın önünde anı fotoğrafı çektirmek için adeta yarıştı. Yine Tepeler’in 2016 düğünlerini sembolize etmek için hazırladığı özel showroom da büyük ilgi gördü. Düğün davet sofralarını yansıtan özel aksesuarlar ve dekorlar davetlilerden tam not aldı. özel müzik eşliğinde sergilenen bale gösterisi ise davetliler tarafından büyük alkış aldı.

2016 yılı davet trendleriyle ilgili de ipuçları veren, Türkiye’nin en modern yılbaşı ağaç tasarımı Winter Wonderland konseptinde; yılbaşının klasik kırmızı, yeşil ve altın renkleri yerine, saflığı, temizliği ve düğünleri hatırlatan beyaz ve gümüş renkler öne çıkıyor. Süslemelerde ise sıklıkla kullanılan aynalar, şık şamdanlar, fenerler ve aksesuarların yerini bu kez Kış’a özel yılbaşı dekorları, şirin penguenler, karlı kozalaklar ve çam dalları alıyor.

çırağan Sarayı’nda yapılan görkemli düğünlerden ilhamla tasarlanan bu özel köşe; 2016 yılbaşı süslemesi, davet sofralarındaki yeni trendler ve Kış düğünlerinde tercih edilecek aksesuarların da tarzını ortaya koyuyor. Sarayın tarihi ve otantik dokusuyla modernizmi birleştiren ve adeta Doğu ile Batı’yı sentezleyen ‘Kış Harikalar Diyarı / Winter Wonderland’ köşesi ve Meltem Bayazıt Tepeler’in özel konsept tasarımları p31 Aralık’a kadar çırağan Sarayı’nda sergilenmeye devam edecek.