Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri Görme Engelli Çocuklar İçin El Ele Verdi

Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri Görme Engelli Çocuklar İçin El Ele Verdi Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri Görme Engelli Çocuklar İçin El Ele Verdi

"Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği" yararına düzenlenen resim sergisi cemiyet hayatından bir çok ismin katıldığı davetle açıldı. Ünlü isimleri bir araya getiren sergi, görme engelli olan çocuklar için ışık oldu.

Neşe Gönül'ün başkan yardımcılığını üstlendiği ve Monik İpekel'in yönetim kurulu üyesi olduğu "Parıltı Görmeyen çocuklara Destek Derneği" adına, az gören ya da görme engeli bulunan çocuklar yararına Liv Hospital'da resim sergisi gerçekleşti. Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Asuman Tokgöz, Neşe Gönül, Esra Soydan, Buket Dinçerler ve Hatice ölçer'in eserlerinin yer aldığı sergide satılan resimlerden elde edilen tüm gelir görmeyen çocukların eğitimine bağışlandı.

Aynı zamanda dernek gönüllüleri olan Elif Gönlüm, Işıl Reçber, Ceylan çapa, Elif Eren, Melisa Mutlu gibi cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı resim sergisi büyük ilgi gördü.