Carousel Avm: ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

Carousel Avm:  ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu Carousel Avm: ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ Ödülünün Sahibi Oldu

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde, birçok İstanbullunun çocukluk anılarında yer edinmiş, 30 yıldır varlığını sürdüren bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak yer alan Carousel AVM, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ ödülüne layık görüldü. Carousel AVM’nin modern ve şık yüzüyle, yerel ve global markalardan oluşan rengarenk marka karması ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle misafirlerini ağırlamaya devam edeceğini ifade eden Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer, ödülü büyük alkışlar eşliğinde aldı.  

Dinamik ve modern yüzüyle İstanbul’un her kesiminden misafirlerini ağırlayan ve bu yıl 30. yaşını kutlarken, açıldığı günden bu yana alışverişin, eğlencenin ve yaşamın merkezi olmaya devam eden Carousel AVM, ‘Yılın Alışveriş Merkezi’ ödülünün sahibi oldu. Ciddi bir renovasyon sürecinden sonra tamamen yenilenen Carousel, “Yılın Alışveriş Merkezi” ödülünün sahibi olurken ödülü Türkiye’ye yüzlerce ilki kazandıran ve iş dünyasına adını altın harflerle yazdıran, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer büyük alkışlarla aldı. Ünlü sunucu, model ve oyuncu Ece Gürsel’in takdimi ile ödülü alan Yüksel Mermer, ödüle layık görülmenin büyük bir onur olduğunu belirterek, 30 yıldır varlığını sürdüren bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak Carousel’in bu başarısını istikrarın ve yeniliklerin öncüsü olmayı sürdürmesiyle açıkladı. Global ve yerel markalardan oluşan rengarenk marka karması ve birbirinden eğlenceli etkinlikleriyle adından sıklıkla söz ettiren Carousel’in, “Yeniden keşfet” mottosuyla misafirlerini ağırlamaya devam edeceğini ifade eden Yüksel Mermer, takdir toplayan konuşmasıyla büyük beğeni topladı.