Carna Clınıc : Sağlığın Kalbi Taksim Elmadağ’da Atmaya Başladı

Carna Clınıc :  Sağlığın Kalbi Taksim Elmadağ’da Atmaya Başladı Carna Clınıc : Sağlığın Kalbi Taksim Elmadağ’da Atmaya Başladı

Kalp ve damar sağlığı üzerine bütünleyici kardiyovasküler çözümler sunmak üzere Makine Yüksek Mühendisi Uğur Keskin, Prof.Dr. Barış Çaynak ve Op.Dr. Oğuz Konukoğlu’nun ortak girişimi ile kurulan Carna Clinic’in açılış daveti büyük ilgi gördü. İş, sanat, sağlık ve sosyal yaşam dünyasından önemli isimlerin yer aldığı davette klinik kurucuları, konuklara, sunulacak yüksek standartlardaki sağlık hizmetleri ve yenilikçi sağlık çözümleri hakkında bilgi verdi.  

Taksim Elmadag’da bulunan İstanbul’un imza tarihi binalarından Surp Agop Apartmanı’nda, gerçekleştirilen şık açılış daveti ile hizmet vermeye başlayan Carna Clinic’te; yeni kliniklerinin açılış heyecanını ve mutluluğunu yaşayarak, gelen tüm dostlarına teşekkürlerini sunan Uğur Keskin, Barış Çaynak ve Oğuz Konukoglu, açılış konuşmalarında klinik hastalarına tanıdan tedaviye  kapsamlı ve kişiselleştirilmiş sağlık hizmetleri sunmayı hedeflediklerini vurguladılar.

Minimal invaziv kalp cerrahisi girişimleri ile uluslarası alanda tanınmış Kalp ve Damar Cerrahları Prof. Dr. Barış Çaynak ve Op.Dr. Oğuz Konukoglu ile; 50’den fazla hastanenin mekanik tesisat taahhütünü gerçekleştiren Makine Yüksek Mühendisi Uğur Keskin’in, farklı disiplinlerdeki uzmanlıklarını bir araya getirerek; kalp ve damar sağlığı üzerine öncü bir tanı ve tedavi merkezi kurma hayallerininin gerçeğe dönüşmesinden duydukları mutluluğun konuklar ile paylaşıldığı ve büyük beğeni toplayan davette; alanında uzman kadrosunun yanı sıra hastaların yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen sağlık hizmetleri ile klinikte bulunan ileri teknolojik cihazlar konuklara tanıtıldı.