Candan Erçetin Ve Beyaz’ın Şarkılı Atışması Vodafone Galası’nda Devam Etti

Candan Erçetin Ve Beyaz’ın Şarkılı Atışması Vodafone Galası’nda  Devam Etti Candan Erçetin Ve Beyaz’ın Şarkılı Atışması Vodafone Galası’nda Devam Etti

Türkiye Vodafone Vakfı’nın gala gecesi, iş ve cemiyet dünyasının tanınmış simalarını bir araya getirdi. Birleşmiş Milletler’in toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak amacıyla başlattığı “HeForShe”ye destek vermek amacıyla düzenlenen geceyi ünlü şovmen Beyazıt Öztürk sundu. Aralarında Ali Sabancı, Vuslat Doğan Sabancı, Hamdi Akın, Pelin Akın, Cansen Başaran Symes, Leyla Alaton, Sanem Oktar Öğüt, Özlem ve Bülent Akgerman, Fikret Orman, Hakan Ateş, Fikret Kuşkan, Arzu Kaprol gibi ünlü isimlerin de bulunduğu yaklaşık 400 davetlinin katıldığı gecenin finalinde ise şarkıcı Candan Erçetin en sevilen parçalarını seslendirdi. Geçtiğimiz yıl sosyal medya üzerinden yayılan şarkılı atışmalarıyla dikkat çeken Öztürk-Erçetin ikilisi, bu kez kadın-erkek eşitliği için yan yana geldi.

8 Ocak 2016 – İş ve cemiyet dünyasının tanınmış simaları, Türkiye Vodafone Vakfı’nın çırağan Sarayı’nda düzenlenen gala gecesinde bir araya geldi. Birleşmiş Milletler’in tüm dünyada her yaştan erkeği toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanabilmesi için harekete geçmeye davet ettiği “HeForShe” dayanışma hareketine destek vermek amacıyla düzenlenen geceye aralarında Ali Sabancı, Vuslat Doğan Sabancı, Hamdi Akın, Pelin Akın, Cansen Başaran Symes, Leyla Alaton, Sanem Oktar öğüt, özlem ve Bülent Akgerman, Fikret Orman, Hakan Ateş, Fikret Kuşkan, Arzu Kaprol’un da bulunduğu pek çok ünlü isim katıldı.

 

Tüm erkek konukların “HeForShe” için imza vermeye davet edildiği geceyi ünlü şovmen Beyazıt öztürk sundu. Yaklaşık 400 davetlinin katılımıyla gerçekleşen gecede şarkıcı Candan Erçetin de bir konser verdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan ve en sevilen parçalarını seslendiren Erçetin, konuklara nostalji ve keyif dolu anlar yaşattı. Geçtiğimiz yıl şarkılı atışmalarıyla sosyal medyada büyük beğeni toplayan Candan Erçetin ve Beyazıt öztürk ikilisi, bu kez kadın-erkek eşitliği için sahneye çıktı.

 

Türkiye Vodafone Vakfı Gala Gecesi’nde ayrıca iş, medya ve siyaset dünyasından ünlü ebeveynlerin çocuklarıyla birlikte konuk edildiği bir panel de yapıldı. Beyazıt öztürk’ün moderatörlüğünde gerçekleşen panele Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan öğüt ve kızı Derin öğüt, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın ve kızı Pelin Akın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve oğlu Yuşa Şahin, Big Chefs Cafe & Brasserie Kurucu Ortağı Gamze Cizreli ve oğlu Ali üner ile Gazeteci ve Ekonomi Yazarı Vahap Munyar ve kızı Sırma Munyar konuşmacı olarak katıldı. Ebeveynlerin çocuklarını, çocukların da ebeveynlerini değerlendirdiği panel, renkli ve eğlenceli olduğu kadar samimi ve duygu yüklü anlara da sahne oldu.