Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu

Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu

Bir yıl çok sıkı bir şekilde tiyatro, oyunculuk ve diksiyon dersleri alarak çabaları sonucunda 35. Best Model of The World 1.’si seçilen Büşra Karakaş, Numberone TV kanalında spiker oldu. TV kanalında magazin programlarında röportaj yapmanın yanı sıra program sorumluluğunu da üstlenecek olan Büşra Karakaş, Princess Casino ve Otellerinin reklam yüzü de seçilerek büyük bir başarı yakaladı.  

35. Best Model of The World 1.’si Büşra Karakaş, zirveye oturmasını takip eden iki ay içinde hayallerine kavuştu. Öncelikle Numberone TV kanalında spiker olarak göreve başlayan tescilli güzel, bütün deneme çekimlerindeki başarısı ile de ilerleyen süreçlerde televizyondaki magazin programlarında hem röportajlar yapacak hem de program sorumlusu olacak. Büşra Karakaş'ın en büyük mutluluğu ise fotoğraflarını çok beğenen Princess Otelleri sorumlusu tarafından aldığı ‘Halkla İlişkiler ve Promosyon Sorumlusu’ teklifi oldu. Başarılı modelin tanıtım çekimlerinin saç ve makyajını Cenk Kökan üstlenirken, İlker Uzunalan tarafından özel olarak gerçekleşen çekim ile dünyanın her yerine ulaşabilen bir yolculuğa çıktı. Uluslararası başarısı için duygu ve düşüncelerini dile getiren Büşra Karakaş, “Best Model Türkiye seçildiğim zaman dünya finaline çok çalıştım, büyük bir heyecanla podyuma çıktığımda ve Best Model of The World birincilik anonsunu duyduğumdaki mutluluğumu anlatamam. Çok kısa bir zamanda televizyonla anlaşmaya varmış olmam büyük bir şanstır fakat bu kendiliğinden olmadı. Ben bu yarışmaya bir yıl çok ciddi olarak hazırlandım. Podyumda en iyi şekilde yürümenin dışında tiyatro ve oyunculuk kurslarına devam ettim, hatasız ve güzel Türkçe konuşmak için diksiyon dersleri aldım. Bu yarışmanın finali tesadüfen bana birinciliği getirmedi, hak ettiğime inanıyorum. Dolayısıyla emeklerimin karşılığı olduğu için çok mutluyum, bana güvenip bu başarıyı yaşatan önemli kişilere mahcup olmadım.” ifadelerini kullandı.

Kendisine Benzetilen Eseri Çok Beğendi”                        
Başarılı Ressam Fisun Kapucuoğlu'nun sergisine gidemediği için üzüntüsünü de dile getiren tescilli güzel Büşra Karakaş, “Serginin olduğu gün dünya yarışmasından bir gün öncesiydi ve genel prova yapılıyordu, ayrılmam imkansızdı. Bazı dostlarım sergide yer alan bir tablodaki kadının bana çok benzediğini söyleyerek çok beğendiklerini ilettiği zaman bir an evvel sanatçının eserlerini görmek için heyecanlandım ama Klass Magazin’in Kurucusu Muammer Kapucuoğlu'nu Best model ailesi olarak ziyaret ettiğimizde bu resmi görebildim. Tabloyu çok beğendim, gerçekten çok benziyormuşuz ve sanatçıyı başarısından dolayı kutladım.” dedi.
 
Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu Büşra Karakaş
Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu Büşra Karakaş
Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu İlker Uzunalan-Cenk Kökan-Büşra Karakaş
Büşra Karakaş: Best Model Of The World Birinciliğinin Ardından Hayallerine Kavuştu Büşra Karakaş