Bodrum, Bayramı MFÖ Şarkıları İle Kutladı

Bodrum, Bayramı MFÖ Şarkıları İle Kutladı Bodrum, Bayramı MFÖ Şarkıları İle Kutladı

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un bu yaz düzenlediği Ege konserleri ile sevenleriyle buluşan MFÖ, Bayramın ikinci günü Bodrum Antik Tiyatro’da konser verdi.

Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFö, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği konser serisi kapsamında bayramın 2. Günü Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. Mazhar Alanson, Fuat Güner ve özkan Uğur’dan oluşan grup sahneye çıktığı an da Antik Tiyatro’yu dolduran binlerce kişi ayağa kalktı ve efsane grubu dakikalarca ayakta alkışladı. çıkardıkları yeni albümleriyle beğeni toplayan sevilen grup, konsere yeni albümünden ‘Aşkın kenarından’, ‘Emin misin’ ve ‘Beyaz sayfa’ şarkılarıyla başladı. Daha sonra geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren efsane gruba seyirciler de eşlik etti.

‘BODRUM BODRUM’ ŞARKISI öNCESİ ORMAN YANGINLARI VE BETON YAPILAŞMASINA TEPKİ

 MFö, çok sevilen ‘Bodrum Bodrum’ şarkısını söylemeden önce grubun solisti Mazhar Alanson, “Bodrum a geldim diktiğim bütün fidanları yakmışlar hatıralarımın üstüne kocaman kocaman oteller yapmışlar. Bodrum artık başka bir Bodrum bizim şarkıyı yazdığım yılın Bodrum’u değil ama hala havasında o var” diyerek orman yangınları ve beton yapılaşmaya tepki gösterdi. Alanson bu konuşmasıyla Antik Tiyatro’yu dolduran seyircilerden büyük alkış aldı.

Toplamda 2.5 saat sahnede kalan efsane grup konser sonunda seyircinin talebi üzerine 2 kere bis yaparak sahneye geri döndü. Grubu Bodrum’da dinlemeye gelenler arasında ise; Yeşim Salkım, Sermiyan Midyat, Tuna Orhan ve Kaan çakır gibi ünlü isimler de vardı.