Bkm Organizasyonu ile İki Uluslararasi Etkinlik İstanbul’a Geliyor

Bkm Organizasyonu ile İki Uluslararasi Etkinlik İstanbul’a Geliyor Bkm Organizasyonu ile İki Uluslararasi Etkinlik İstanbul’a Geliyor

BKM Organizasyonu ile İstanbul’a gelen 2 uluslararası etkinlik çocuklara ve en az çocuklar kadar eğlenmeyi bilen ailelerin her yaştan üyelerine eşsiz bir eğlence deneyimi yaşatmayı vaad ediyor.  

Küçük Prens Hayranlarına Müjde!
Illusionist Dijital Sanat Stüdyosu tarafından çağdaş sahne teknolojileriyle yeniden uyarlanan Küçük Prens: Bir Dostluk Hikayesi, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Maximum Uniq Box’ta her yaştan Küçük Prens hayranları için eşsiz bir dijital deneyim yaşatacak. Tiyatronun teknoloji ile buluştuğu benzersiz deneyim sömestir tatili boyunca izlenebilecek.

Gün boyu farklı seanslarda sunulacak olan 40 dakikalık bu sürükleyici deneyim, 360 derecelik üç boyutlu prodüksiyonu ile izleyicilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkaracak.

Dinozorlar İngiltere’den İstanbul’a Ayak Basıyor
Her gösterimi olağanüstü beğeni alan, Ingiltere kökenli “DINOSAUR WORLD LIVE” etkinliği de yine sömestir tatili boyunca Maximum Uniq Hall’de!

31 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında BKM Organizasyonu ile İstanbul’da sahne alacak olan bu organizasyon 3 yaş ve üstü tüm izleyicilerini milyonlarca yıl öncesine, dinozorların gizemli dünyasına götürecek!

Yüzyıllardır hem çocukların hem de yetişkinlerin hayal gücünü ele geçiren dinozorlarla tanışmak için evden çok uzaklaşmanıza gerek yok! Dinosaur World Live, dev dinozorları sahneye baş döndürücü kuklalarla taşırken, sizi ve minik izleyicilerini dinozorların dolaştığı çağa geri döndürecek.