Biber Bar dan Unutulmaz Bir Yeni Yıl Partisi

Biber Bar dan Unutulmaz Bir Yeni Yıl Partisi Biber Bar dan Unutulmaz Bir Yeni Yıl Partisi

Eğlencenin ve müziğin favori duraklarından Biber Bar, Sabah’la Günaydın gazetesinin köşe yazarı, aynı zamanda unutulmaz albümlere imza atan şarkıcı Ayşe Özyılmazel ve DJ Funky ‘C’nin muhteşem performansıyla, unutulmaz anların yaşandığı bir parti eşliğinde 2015’e veda etti!

Lezzetleri, sunumları ve eğlence konseptiyle açıldığı ilk günden beri İstanbul’un en popüler adreslerinden olan Biber Bar, yenilenen menüsü ve sürpriz etkinlikleriyle alanında yarattığı farkı ve iddiasını bir kere daha kanıtladı. Onur Büyükalp, Selma Şeşbeş ve önder Bekensir’in yaklaşımları ile misafirlerine unutulmaz anlar yaşatan Biber Bar geçtiğimiz gün gerçekleşen yeni yıl partisinde cemiyet, medya, iş dünyasının ünlü isimlerini ağırladı.

 

Setleri ve şovları ile ünlü DJ Funky ‘C’nin ve Sabah’la Günaydın gazetesinin köşe yazarı, aynı zamanda unutulmaz albümlere imza atan şarkıcı Ayşe özyılmazel’in sahne aldığı partide, davetliler ritmi yüksek şarkılar ve renkli performanslar eşliğinde benzersiz bir gece yaşadılar. Biber Bar ve Inhouse İletişim’in ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona çağla Şıkel, Ayşe Tolga, Burak- Melis Hatipoğlu, Sinem Yıldırım, Hakan Altun, Furkan Palalı, Mustafa Erdoğan, Alegra Levi, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Yurdal Sert gibi isimler katıldı.

 

Sunumları ile dikkat çeken ve damaklarda unutulmaz izler bırakan ikramlar kadar geceye renk katan parti oyuncakları da büyük ilgi gördü. Biber Bar’da gerçekleşen gecede, herkes 2016 için güzel dilekler tutarak, yaşanan zorlu günleri geride bırakmanın ve yeni yılı umutla karşılamanın keyfini doyasıya yaşadı.