Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı

Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı

Dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulundurarak lüks modanın öncüsü olan Beymen, 50. yılını görkemli bir gece ve çok özel bir sergiyle kutladı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da gerçekleşen görkemli gecede aynı zamanda “Golden Opulence” sergisi ve aynı adı taşıyan kitabın lansmanı da gerçekleşti. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşen davette dünyaca ünlü maestro Andrea Bocelli ve müzisyen Karsu’nun eşsiz konseri konukları büyüledi.  

Türkiye’de lüks modanın öncüsü Beymen, yarım asrı aşan tarihini, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık geçmişine ışık tutan ve günümüze taşıyan küresel bir projeyle kutladı.  Anadolu’nun zengin kültür mirasını, lüksün izindeki sergi, kitap ve belgesel projesiyle dünyaya anlatan Beymen, “Golden Opulence” sergisi ve aynı adı taşıyan kitabın lansmanı vesilesiyle, moda ve tasarım dünyasına yön veren markaların temsilcilerini, kreatif direktörleri, tasarımcıları ve sektörün önde gelen isimlerini buluşturdu. Beymen, 50. yıl kutlamaları çerçevesinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görkemli bir gala gecesi de gerçekleştirdi. Beymen’in bünyesinde bulunduğu Mayhoola for Investments LLC CEO’su, Valentino ve Balmain’in Yönetim Kurulu Başkanı Rachid Mohamed Rachid ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı’nın konuşmalarıyla başlayan geceye dünyaca ünlü maestro Andrea Bocelli ve müzisyen Karsu’nun eşsiz konseri damgasını vurdu. Gecenin ardından 50’yi aşkın dünya markasının Beymen için Türkiye’den aldıkları ilhamla tasarladıkları eserler, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Golden Opulence” sergisinde sergilendi.
 
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Birce Akalay
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Bryan Yambao
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Burcu Esmersoy - Nazım Akmandil
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Cemil Dinçmen - Ece Şirin
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Ece Sükan
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Edgardo Osorio - Begün Khan
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Edis
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Jourdan Dunn - Olivier Rousteing
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Kerim-Arzu Sabancı
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Mehmet Günsür
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Meriç Küçük
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Merve Dizdar
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Serenay Sarıkaya
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Şahika Ercümen
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Tolga Egemen, Ali Faramawy, Ergun Özen, Elif Çapçı, Marie Laure Akdağ, Hasan Arat, Bernard Barbour, Hüsnü Erel
Beymen, 50. Yılını Unutulmaz Bir Gala İle Kutladı Zerrin Tekindor