Beyaz Cennet Uludağ’a Yine Dev İsimler Damga Vuracak

Beyaz Cennet Uludağ’a Yine Dev İsimler Damga Vuracak Beyaz Cennet Uludağ’a Yine Dev İsimler Damga Vuracak

1996’dan bu yana aralıksız olarak düzenlenen Arçelik Winterfest, 20. yılında da müthiş bir kadro ile beyaz cennet Uludağ’ı yıkmaya hazırlanıyor! Türk pop müziğinin en beğenilen isimlerinden olan Gülşen son 3 senedir olduğu gibi bu sene de Arçelik Winterfest sahnesinde olacak. Uludağ için özel olarak hazırladığı kostüm ve sahne şovlarıyla GÜLŞEN yine oldukça iddialı. Festivalin bir diğer isimlerinden biri ise DEMET AKALIN! Üniversite öğrencilerinin yaptığı anketle senelerdir zirveyi kaptırmayan Demet Akalın ise beyaz cennetin kraliçesi olarak biliniyor.

Gülşen’den Ozan Doğulu’ya, Demet Akalın’dan Fatih ürek’e müzik dünyasının en önemli yıldızları, Arçelik Winterfest sahnesinde harika bir şov gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Festival’in bu seneki en büyük sürprizi ise Kenan Doğulu ile gerçekleşecek olan ücretsiz Arçelik #aşkileyap açıkhava konseri olacak.

 

Bu yıl 17 Ocak – 11 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek festival için Uludağ’daki otellerden 12 tanesi tamamıyla festival için kapatıldı. üniversitelerin sömestre tatillerine göre tarihleri belirlenen festival, her biri 5’er günlük 3 periyot olarak düzenlenecek.

İlki 17 – 21 Ocak, ikincisi 24 – 28 Ocak ve son olarak da 7-11 Şubat tarihlerinde  düzenlenecek olan muhteşem festival, sponsor firmaların gerçekleştirdiği etkinlik ve yarışmalarla da gençlere eşsiz bir eğlence sunmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz senelerde Ajda Pekkan, Serdar Ortaç, Demet Akalın, Hande Yener, Hadise, David Vendetta gibi isimleri ve daha fazlasını sahnesinde ağırlayan Arçelik Winterfest, Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli sanatçı ve grubu Uludağ’da buluşturmaya devam ediyor. Kenan Doğulu,Ozan Doğulu, Gülşen, Demet Akalın, Fatih ürek, Ece Seçkin, Buray, Altay, Milk & Sugar , Bang La Decks,Stereo Palma, Hüseyin Karadayı, Dj Funky “C”, Burak Yeter ve Emrah İş bu yıl beyaz cennet Uludağ’da sahne alacak olan isimler.