Bensu Soral Fashion Week İstanbulda Magnumun Onur Konuğu Oldu

Bensu Soral Fashion Week İstanbulda Magnumun Onur Konuğu Oldu Bensu Soral Fashion Week İstanbulda Magnumun Onur Konuğu Oldu

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un sponsorları arasında yer alan Magnum, moda tutkunlarıyla özel hazırlanan Magnum Dark Spot'ta buluştu. Cannes'da Türkiye'yi büyük bir başarıyla temsil eden ünlü oyuncu Bensu Soral da Magnum'un onur konuğu olarak, Magnum Dark Spot'ta yer aldı.

 

Dünyada dondurma ve çikolata hazzı denince akla ilk gelen isim olan Magnum,  Moschino'nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott ve uluslararası film yıldızı ve süper model Cara Delevingne iş birliğinin ardından Fashion Week Istanbul'un tedarik sponsorları arasında yer aldı. Magnum, Fashion Week için özel olarak hazırlanan "Magnum Dark Spot" alanında, moda tutkunlarını sürprizlerle buluşturdu. 

 

ünlü yıldız Bensu Soral da pek çok ünlü ismin katıldığı yılın en büyük moda etkinliği Mercedes-Benz Fashion Week'e Magnum'un onur konuğu olarak katıldı. Cannes'da gerçekleşen Magnum x Moschino partisinde, Türkiye'yi büyük bir gururla temsil eden Soral, "Magnum Dark Spot"ta moda ve haz tutkunlarıyla buluştu. Magnum'u onur konuğı olarak Fashion Week İstanbul’a katılmaktan büyük bir heyecan duyduğunu anlatan Bensu Soral: "Magnum ile bu sene çok güzel bir proje hayata geçirdik, Fashion Week’de de Magnum Dark Spot’ta yer almak beni çok mutlu etti.” şeklinde konuştu.