Benan Kurtuluş : ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ Ödülüne Layık Görüldü

Benan Kurtuluş :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ Ödülüne Layık Görüldü Benan Kurtuluş : ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ Ödülüne Layık Görüldü

BNN İNVEST/AVİATİON markasıyla, yatırım projeleri ile yurt dışındaki yatırımcılara güvenilir bir yatırım ortaklık platformu sunan aynı zamanda aile mesleği olan hava taşımacılığını devam ettirerek havacılıktaki tüm ihtiyaçlara da uzman kadrosu ile çözümler sunan başarılı iş kadını Benan Kurtuluş, Nigella Klass Ödülleri gecesinin yıldız isimleri arasındaydı. Gecede “Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını” ödülüne layık görülen Benan Kurtuluş, ödülünü Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu’nun takdimiyle alırken, sahnedeki konuşmasıyla da büyük alkış topladı.  

Uluslararası İşletme ve Finans Eğitimini ABD'de alan, iş hayatına ise Türkiye'nin ilk özel hava kargo şirketini kuran ailesinin yanında görev alarak başlayan, Türkiye’nin ilk sağlıklı fast food hizmet girişimini kuran ardından ise işletme tecrübesine sağlık kliniği kurucu ortaklığını ekleyen ve kendi de bir homeopat olarak Homeopati Derneği kurucuları arasında yer alan başarılı İş Kadını Benan Kurtuluş, Nigella Klass Ödülleri gecesine damga vurdu. Başarılı projeleri ve girişimleri ile takdir toplayan Benan Kurtuluş, uluslararası yatırım ve işletme platformundaki ihtiyaca binaen Uluslararası Yatırım ve Havacılık firması BNN Invest /Aviation'ı kurarak “Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını” ödülüne layık görüldü. Bir kadın girişimci olarak uluslararası arenada da başarıdan başarıya koşan ve ilgiyle takip edilen Benan Kurtuluş, şıklığı ile dikkat çekerken ödül gecesinin de ilgi odağıydı. Aldığı ödül ile büyük bir mutluluk yaşayan başarılı iş kadını ödülünü, inşaat sektöründe geliştirdiği projelerle ülkemize büyük bir değer katan Aşçıoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu’nun elinden aldı. Türkiye’yi kalkındıracak ve ekonomisine yön verecek yatırımlarla adından söz ettirmeye devam edeceğini ifade eden Benan Kurtuluş, sahnedeki konuşmasıyla alkış toplarken, ödüle layık görülmenin büyük bir mutluluk olduğunu ifade etti. 
Benan Kurtuluş :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ Ödülüne Layık Görüldü Benan Kurtuluş, Ece Sükan
Benan Kurtuluş :  ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ Ödülüne Layık Görüldü Yaşar Aşçıoğlu, Benan Kurtuluş