Benan Kurtuluş Saraç:Global Health Awards’da ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ Ödülünün Kazananı Oldu

Benan Kurtuluş Saraç:Global Health Awards’da  ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç:Global Health Awards’da ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ Ödülünün Kazananı Oldu

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Global Sağlık Zirvesi (Global Health Summit), devam ettiği iki günün ardından sektörün başarılı isimlerini ödüllendirdi. Four Seasons Hotel Baku’de gerçekleşen Global Sağlık Ödülleri’nde (Global Health Awards) başarılı iş kadını Benan Kurtuluş Saraç, ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ ödülüne layık görülerek uluslararası arenada da başarısını bir kez daha kanıtladı.  

Dünyanın önde gelen sağlık profesyonellerini, uzmanlarını ve sektör paydaşlarını buluşturan Global Sağlık Zirvesi (Global Health Summit) muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti. Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen, ‘Reputation’, ‘Millionare Concept Network’ ve ‘Health News’ iş birliği ile Four Seasons Hotel Baku’de organize edilen etkinlik, iki gün boyunca sağlık sektörünün en önemli isimlerinin sunumları ile devam etti. Markalar, sağlık firmaları ve sağlık merkezlerinin ürün ve hizmetlerini sergileyeceği Sağlık Fuarı’nın da yer aldığı zirve, sektörün başarılı isimlerinin ödüllendirildiği Global Sağlık Ödülleri ile (Global Health Awards) son buldu. Türkiye’den pek çok sağlık profesyonelinin bulunduğu ödül töreninde sağlık sektöründe başarıya ulaşan isimler ödüle layık görüldü. Kurucu ortağı olduğu Hay Clinic’in yurt dışında birkaç farklı şubesini aynı anda açma hazırlıkları içerisinde olan ve büyük bir yatırımlara imzasını atacak olan başarılı iş kadını Benan Kurtuluş Saraç törende ödül alan isimler arasına girdi. Yaptığı yatırımlarla işletmesini ileriye taşıyarak yükselten ve uluslararası bir başarı kazanan Benan Kurtuluş Saraç, Global Health Awards’da ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ ödülünün kazananı oldu. Vizyoner bakış açısıyla ürettiği her projede geleceğe iz bırakan Benan Kurtuluş Saraç, aldığı uluslararası ödülüyle de başarısını kanıtladı. Ödülünü alkışlar eşliğinde alan ve başarılarının haklı gururunu yaşayan Benan Kurtuluş Saraç, tören boyunca gelen tebrikleri mutlulukla kabul etti.
 
Benan Kurtuluş Saraç:Global Health Awards’da  ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç
Benan Kurtuluş Saraç:Global Health Awards’da  ‘Yılın Sağlık Girişimcisi’ Ödülünün Kazananı Oldu Benan Kurtuluş Saraç