Benan Kurtuluş Saraç, Zarafeti ve Enerjisiyle Büyüledi

Benan Kurtuluş Saraç, Zarafeti ve Enerjisiyle Büyüledi Benan Kurtuluş Saraç, Zarafeti ve Enerjisiyle Büyüledi

Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da gerçekleşen ve büyük ilgi gören ‘Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey’ güzellik yarışmasında jüri koltuğuna oturan ve ‘Porselen Bebek’ ünvanı ile defilelerin ve yarışmaların aranılan jüri üyelerinden olan Hay Clinic Kurucu Ortağı Benan Kurtuluş Saraç, şıklığı ve zarafeti ile geceye damga vurdu. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı defilede, başarılı iş kadını yarışmanın kazananlarına taç takarak tebriklerini sundu.  

Yaklaşık iki bin gencin ön elemesine katıldığı ve büyük ilgi gören ‘Doctor B Fashion TV 2022 Miss & Mr. Fashion TV Turkey’ güzellik yarışması Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da gerçekleşti. Görkemli defilenin jüri koltuğunda zarafetiyle geceyi büyüleyen Hay Clinic Kurucu Ortağı Benan Kurtuluş Saraç da vardı. İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda davetlinin yer aldığı yarışmada güzelliği ve asilliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken başarılı iş kadını, Oligark’ın eşsiz ambiyansında yakın dostlarıyla bir araya gelerek sohbet eşliğinde keyifli anlar yaşadı. Özel tasarım kıyafeti ile bir kez daha moda konusunda isabetli tercihlerde bulunduğu gözlenen ve şıklığı ile ilginin odağı olan Benan Kurtuluş Saraç, tarzıyla davetlilerden tam not aldı.

GECEDE, ‘MISS FASHION TV WALK’ KAZANANINA TACINI TAKTI
Çok sayıda davetlinin katıldığı ve birçok gencin jüri önünde hünerlerini sergilediği yarışmanın jüri koltuğunda oturan Benan Kurtuluş Saraç, yaptığı seçimlerde salt güzellik ile ilgilenmediğini, kişinin bilgi, kültür seviyesinin ve azimli duruşunun kararlarında etkili olduğunu vurguladı. Gecede, ‘Miss Fashion TV Walk’ kazananına tacını takan ve tebriklerini ileten Benan Kurtuluş Saraç, yarışmacılar arasında seçim yaparken zorlandığını belirtti. 25 kadın ve 25 erkek olarak toplam 50 finalistin yer aldığı yarışmada dereceye girmenin kolay olmadığını ifade eden başarılı iş kadını, yarışmayı büyük bir ilgi ile takip ederek kazananları tebrik etti ve gençlere başarı diledi. Etkinlikte duygularını dile getiren Benan Kurtuluş Saraç, “Jüri üyeleri ile seçimlerimizi belirlerken fikir alışverişinde bulunuyoruz ve çok zorlanıyoruz. Çünkü yarışmacıların hepsi çok güzel ve pırıl pırıl gençler. Hepsine bol şans ve başarı diliyorum. Çok iyi yerlere geleceklerine inanıyorum”dedi.
 
Benan Kurtuluş Saraç, Zarafeti ve Enerjisiyle Büyüledi Benan Kurtuluş Saraç
Benan Kurtuluş Saraç, Zarafeti ve Enerjisiyle Büyüledi Benan Kurtuluş Saraç