Benan Kurtuluş Saraç,Dünyanın Değişik Ülkelerinden Gelen İş İnsanlarıyla Fikir Alışverişinde Bulundu

Benan Kurtuluş Saraç,Dünyanın Değişik Ülkelerinden Gelen  İş İnsanlarıyla Fikir Alışverişinde Bulundu Benan Kurtuluş Saraç,Dünyanın Değişik Ülkelerinden Gelen İş İnsanlarıyla Fikir Alışverişinde Bulundu

Avrupa, Asya, Afrika, Avustralya, Orta Doğu ve Amerika'dan gelen 300 davetlinin katılımıyla düzenlenen The Luxury Network Awards ödül töreninin seçkin davetlileri arasında Hay Clinic Kurucu Ortağı Benan Kurtuluş Saraç da vardı.  

Gayrimenkulden otomotive, mücevherden turizme kadar çeşitli alanlarda hizmet veren dünyanın ve Türkiye’nin en köklü ve lüks markaları ödüllendirildiği etkinlikte iş dünyasının birbirinden başarılı isimleriyle bir araya gelen Benan Kurtuluş Saraç, bol bol sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Shang-ri La Bosphorus Hotel’in eşsiz atmosferinde dostlarıyla da bir araya gelerek keyifli saatler geçiren başarılı iş kadını, töreni sonrası ödül kazanan kişileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Şıklığıyla da her zaman ses getiren bir isim olan Benan Kurtuluş Saraç, The Luxury Network Awards’daki stiliyle de davetlilerden tam not aldı.

MISIR VE KATAR YATIRIMININ GELİŞMELERİNİ ANLATTI
Yurt dışı şubelerinde denetim ve işletme sistemlerini sağlam bir alt yapı kurmak için titizlikle çalışan, Mısır ve Katar’da yeni bir yatırıma imza atacak olan Benan Kurtuluş Saraç, büyük bir coşku ile gerçekleşen etkinlikte yatırımlarının son gelişmelerini anlattı. Yeni kliniği için en güncel teknolojik cihazları getirerek ve alanındaki en iyi doktorlarla görüşerek yavaş yavaş birçok şeyi tamamlama aşamasına geldiklerini belirten başarılı iş kadını, yetenekli iç mimarlarla da çalışarak son derece estetik bir klinikte hizmet vereceklerinin altını çizdi. Sadece Mısır ve Katar değil, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da başka ülkelerde de yatırımlar yapacağını belirten Benan Kurtuluş Saraç, Le Bar’da gerçekleşen After Party’e de katılarak iş hayatının stresini dans ederek attı.