Belgin Aksoy “İyi Yaşam Öncüsü” Seçildi

Belgin Aksoy “İyi Yaşam Öncüsü” Seçildi Belgin Aksoy “İyi Yaşam Öncüsü” Seçildi

Istanbul, Türkiye – Bu yıl onuncusu düzenlenen Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards, Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy’u, “Pioneer of Wellness - İyi Yaşam Öncüsü” ödülüne layık gördü.  

Daha önce La Fédération des Professionnels du Bien-ētre tarafından Personality of the Year Yılın İnsanı/Kişiliği, Global Wellness Institute tarafından Wellness Sektörünün Öncü Kadını” ve American Spa tarafından En Etkili Spa Lideri” ödüllerine layık gölen Belgin Aksoy, Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından “İyi Yaşam Öncüsü” ödülünü aldı.

Belgin Aksoyun, Türkiyede başlatıp yüzlerce ülkeye yaydığı hiç bir ticari amaç gütmeyen Global Wellness Day, 170'den fazla ülkede, on binlerce farklı noktada, eş zamanlı olarak milyonlarca insan tarafından sadece ücretsiz etkinliklerle, her yıl Haziran ayının 2. Cumartesi günü kutlanmaktadır. Dünyayı ilham veren bir misyonla bir araya getiren, uluslararası iyi yaşam hareketi olan Global Wellness Day, Sussex Dükü ve Düşesi Prens Harry ve Meghan Markle, HRH Romanya Prensi Radu, dünyaca ünlü Amerikalı sunucu ve yapımcı Oprah Winfrey, ünlü İngiliz şarkıcı-söz yazarı Robbie Williams, ödüllü İngiliz aktris Dame Julie Andrews ve daha birçok Hollywood yıldızı, ünlü yazarlar, sporcular, müzisyenler, iş adamları, özel şirketler, çok uluslu otel şirketleri ve hükümetlerin desteğiyle etkisini güçlendirmeye devam ediyor.