Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet

Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet

Fransa’da 50 yılı aşkın deneyimiyle bebek ve anne cildi bakımında uzmanlığını kanıtlamış Biolane, Momo Bebeköy'de özel bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinliğe iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının önemli isimleri katılırken, katılımcılar temiz içeriğiyle her anı daha yumuşak ve unutulmaz kılan Biolane ürünlerini deneyimlemeyi ihmal etmedi.  

Biolane’nin yenilikçi ve doğal bebek bakım ürünleri, sektörde deneyimli ve tanınan annelerle bir araya geldi. Momo Bebeköy'de gerçekleşen etkinlik büyük beğeni topladı. Bu özel lansmana iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının sevilen isimleri de katıldı. Davette, Rachel Araz Kiresepi bebek bakımıyla ilgili deneyim ve düşüncelerini paylaşırken, şu an üçüncü çocuğunu bekleyen başarılı isim, bu özel süreçte anne ve çocuk cildinin ihtiyaç duyduğu özeni vurguladı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Başak Namdar, yeni doğan bebeklerin cilt sağlığıyla ilgili tüm incelikleri katılımcılara aktarırken, anne adaylarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Biolane’nin ebeveyn ve bebeklerinin cildi için en güvenli ve en doğal çözümleri sunmaya devam edeceğini paylaşan Pazarlama Direktörü Buket Darcan’a ise Fransa’dan özel olarak gelen marka yöneticileri eşlik etti. Fransa’daki doğumhanelerin yüzde 80’inde bulunan Biolane’nin başarısının sırrı için Buket Darcan, “Yüksek toleranslı ve dermatolojik olarak test edilmiş ürünleriyle Biolane, ebeveynlerin güvenini kazanmış durumda. Bebeğinizin cildi için en yumuşak ve en uygun aktif bileşenleri doğru dozda seçerek size güvenli ve sade formüller sunuyoruz.” dedi.
 
Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Asya-Maya Başol
Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Güler Doğan, Aslıhan Doğan Turan
Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Harika Sönmez, Başak Namdar Çelikkan, Işkın Namdar Uzeken
Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Melis Özer, Rachel Araz, Kiresepi, Mert Vidinli
Bebeğinizin Cildi Bioline’a Emanet Taylan Özkan, Elodie Colcanap, Alexian Colcanap, Şenol Kaya, Buket Darcan, Zuhal Kaya, Melanie Colcanap