Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu

Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu

Medikal estetik, cilt yenileme, vücut şekillendirme, lazer epilasyon ve diyet programları hizmetlerinin yanı sıra saç ekimi konusunda da alanının en iyileri arasında yer alan BBM Estetik, Best Of Turkey Awards’da ‘Yılın Estetik ve Sağlık Kliniği’ ödülünü kazandı.  

Sektöründe ve alanında uzman kişi ve kurumların belirlendiği, yurt içi ve yurt dışı kaynaklarca referans alınan Best Of Turkey Awards (Türkiye’nin En İyileri Ödülleri), Gayrettepe Dedeman Hotel’de gerçekleşti. Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Özay’ın üstelendiği ödül törenine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimler katıldı. Pek çok kategoride alanında en iyilerin ödüllendirildiği törende ödül alan isimlerden biri de eğitimli uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile adından söz ettiren BBM Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Arslantürk oldu. Kendi polikliniğini açmadan önce dünyanın önde gelen uluslararası profesyonel kurumlarında üst düzey yöneticilik yaparak edindiği iş ahlakı ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden Kemal Arslantürk, Best Of Turkey Awards’da  BBM Estetik markasıyla ‘Yılın Estetik ve Sağlık Kliniği’ ödülüne layık görüldü. Kişilere ihtiyaçları olmayan hiçbir şeyi önermeyen ve kişiye özel ihtiyaç ile isteklerini doğru belirleyip en uygun tedavi planını sunmasıyla alanında çok tercih edilen isimlerden olan Kemal Arslantürk, alkışlar eşliğinde ödülünü alarak tüm ekip arkadaşlarına da başarılı çalışmaları için teşekkür etti. Hastalarının yüzde 84’ü referansla gelen ve başarısını aldığı ödüllerle tekrar tekrar kanıtlayan BBM Estetik Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Arslantürk, gece boyunca gelen tebrikleri gururla kabul etti.
 
Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu Kemal Arslantürk
Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu Tuğba Özay-Kemal Arslantürk
Bbm Estetik:Yılın Estetik Ve Sağlık Kliniği Ödülünün Sahibi Oldu Tuğba Özay-Kemal Arslantürk-Mehmet Ali Erbil