Bayramda Eğlence ve Konforun Adresi: Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel

Bayramda Eğlence ve Konforun Adresi: Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel Bayramda Eğlence ve Konforun Adresi: Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel

Kıbrıs'ın eşsiz manzarasına sahip denize sıfır konumuyla öne çıkan Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel, bu bayram muhteşem konserlerle ev sahipliği yapıyor. Yıldızlar geçidinde 10 Nisan Bilal Sonses ve 13 Nisan Coşkun Sabah'ın sahne aldığı etkileyici bayram konserleri, otelin her köşesinde gerçekleşecek aktiviteler ve yerel sanatçı grubunun canlı müzik performanslarıyla unutulmaz bir bayram tatilinin adresi olacak.

Salamis Harabelerinden esinlenmiş olan Salamis Markası tarihin dokusu ile moder konforun buluştuğu muhteşem manzarası, zengin ve leziz yemek seçenekleriyle gastronamik bir şölen sunarken denize sıfır konumuyla da Bayram tatilinizi daha da unutulmaz kılacak. Selçuk Restoranda Türk ve Dünya mutfağından lezzetler öte yandan Chinese Restoran’da Aysa Mutfağından Avokada Roll’dan Shirimp Noodle’a, Suşi’den Ördek Çorbası’na kadar zengin açık büfe menüsüyle misafirlerini bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.
Bayram tatilinizde eğlenceye ve lezzete doyacağınız Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel, misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmanın yanı sıra son teknolojiye sahip Lemon Spa merkezinde de stresten arınma fırsatı sunuyor. Canlandırıcı masajlardan detoks etkisi yaratan vücut bakımlarına kadar geniş bir yelpazede çeşitli spa terapileri sunarak konuklarının rahatlamasını sağlıyor.
Bayram tatilinizde eğlenceye, lezzete ve dinlenmeye doyacağınız Salamis Bay Conti Resort & Spa Hotel, unutulmaz anılar biriktirmeniz için sizi bekliyor.