Bayram Tüm Coşkusuyla Rixos Hotels’de Yaşanacak

Bayram Tüm Coşkusuyla Rixos Hotels’de Yaşanacak Bayram Tüm Coşkusuyla Rixos Hotels’de Yaşanacak

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, yıldızlarla dolu konser ve gösterilerle unutulmaz bayram programları sunuyor.

Avrupa’nın en iyi eğlence oteli seçilen Rixos Sungate, 28 Ağustos’ta ünlü Rus rapçi Mot, 1 Eylül’de İrem Derici, 2 Eylül’de Inna, 3 Eylül’de Alişan konserleriyle bayrama renk katacak.

 

Ege Denizi'nin huzurlu atmosferinde hafızalarda yer edecek bir tatil deneyimi sunan Rixos Premium Bodrum, 30 Ağustos’ta Cem Belevi, 31 Ağustos’ta Işın Karaca, 1 Eylül’de Sibel Tüzün, 2 Eylül’de Tuğba özerk, 4 Eylül’de Sinan Erkoç’u sevenleriyle buluşturacak. Ayıca 3 Eylül’de de Mogol Sirki birbirinden heyecanlı akrobasi şovlarıyla misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Mavi ile yeşili, tarih ile kültürü, kalite ile lüksü bir arada sunan Rixos Premium Tekirova’da, 1 Eylül’de Suzan Kardeş, 3 Eylül’de İrem Derici en sevilen şarkılarıyla hayranlarıyla buluşacak. Ayrıca 30 Ağustos’ta Chipollino, 2 Eylül’de BBI Extreme Show, 4 Eylül’de Todes renkli gösterileri konuklarla buluşacak.

 

Rixos Premium Göcek sahnesi ‘Nox The Stage’te, Ağustos ve Eylül ayı boyunca birçok ünlü ismi ağırlayacak. 30 Ağustos’ta Necati & Saykolar, 31 Ağustos’ta Can Gox, 1 Eylül’de Serdar Şengül, 2 Eylül’de Sibel Tüzün, 3 Eylül’de Kargalar Kafeste, 4 Eylül’de Su Soley, 5 Eylül’de Aycan & Retro Band misafirlere müzik ve eğlence dolu anlar yaşatacak.

 

Turizm cenneti Belek’te konuklarını özenle ağırlayan Rixos Premium Belek, 30 Ağustos ve 4 Eylül’de Dj Selim Saadet & Kutay Kaya Live, 31 Ağustos’ta Divas Live Band, 1 Eylül’de Havana Salsa Live Band, 2 Eylül’de Acropolis Project Live Band, 3 Eylül’de İzmir Express Live Band ve birbirinden renkli gösterilerle bayramı daha da keyifli kılacak.

 

Türkiye’nin en büyük yaşam, eğlence ve alışveriş merkezi The Land of Legends’ta 1 Eylül’de Inna, 2 Eylül’de Demet Akalın unutulmaz bir geceye imza atacak. Franco Dragone imzalı dünyanın ilk müzikal bot şöleni ve çeşitli gösteriler The Land of Legends’ta coşkulu anlar yaşatacak.