Başarım Sensin Derneği Üyeleri Yılbaşı Yemeğinde Buluştu

 Başarım Sensin Derneği Üyeleri Yılbaşı Yemeğinde Buluştu Başarım Sensin Derneği Üyeleri Yılbaşı Yemeğinde Buluştu

Başarım Sensin Derneği üyeleri yılbaşı yemeğinde buluştu. Kuruçeşme’deki Stefano By İsmet Saz Restoran’da bir araya gelen isimler arasında; Dernek Başkanı Şule Argüder, Figen Kıral, Özge Sander, Yeşim Alemdar Manav, Gülnaz Sezgin, Ferah Memişoğlu, Şehnaz Kurbanzade, Sengül Haşhaş, Nurgün Kemalbay, Hülya Uyar, Banu Kalpakçıoğlu gibi cemiyetin tanınan kişileri yer aldı.  

Yeni yıla girmemize günler kalmışken Başarım Sensin Derneği üyeleri özel bir yemekte bir araya geldi. Yılbaşı yemeği için başarılı şef İsmet Saz’ın Kuruçeşme’deki restoranında buluşan dernek üyeleri, Boğaz’ın en güzel konumunda enfes İtalyan lezzetleri eşliğinde keyifli sohbetler etti.

Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder başta olmak üzere; Figen Kıral, Özge Sander, Yeşim Alemdar Manav, Gülnaz Sezgin, Ferah Memişoğlu, Şehnaz Kurbanzade, Sengül Haşhaş, Nurgün Kemalbay, Hülya Uyar, Banu Kalpakçıoğlu gibi cemiyet hayatının önde gelen isimleri bu özel yemekte bir araya gelerek erken yılbaşı kutlaması yaptı. Vesta Global kurucu ortakları Teuta Nazaran ve Veli Armağan Akyüz de Başarım Sensin Derneği yılbaşı yemeğine katılan isimler arasındaydı. Nazaran ve Armağan, eğitim bursuna aktarılmak üzere yılbaşı bağışı yaparak dernek bütçesine katkıda bulundu. Yemeğin sonunda tüm dernek üyeleri özel hazırlanmış yılbaşı pastasını keserken 2023’e dair dilek ve temennilerini dile getirerek toplu fotoğraf çektirdiler.
 
 Başarım Sensin Derneği Üyeleri Yılbaşı Yemeğinde Buluştu Veli Armağan Akyüz-Şule Argüdar-Teuta Narazan-Özge Sander-Figen Kıral
 Başarım Sensin Derneği Üyeleri Yılbaşı Yemeğinde Buluştu Şule Argüdar-Özge Sander