Barış Falay: ‘Ömer’ Dizisindeki Rolüyle Milyonları Büyüledi, “Yılın Erkek Oyuncusu” Ödülünü Kazandı

Barış Falay: ‘Ömer’ Dizisindeki Rolüyle Milyonları Büyüledi, “Yılın Erkek Oyuncusu” Ödülünü Kazandı Barış Falay: ‘Ömer’ Dizisindeki Rolüyle Milyonları Büyüledi, “Yılın Erkek Oyuncusu” Ödülünü Kazandı

Aliye, Medcezir, Ezel, Alyazmalım gibi yapımlarda sergilediği oyunculuk ve canlandırdığı karakterlerle ile tanınan ünlü oyuncu Barış Falay, törenin en çok ilgi gören isimlerinden biri oldu ve Nigella Klass Ödülleri gecesinde “Yılın Erkek Oyuncusu” seçildi.  

Çeşitli yapımlarda sergilemiş olduğu performans ve oyunculuk başarısıyla herkesin aklına kazınan karakterlere hayat veren Barış Falay, Nigella Klass Ödülleri gecesine damgasını vuran isimlerden oldu. Ünlü oyuncu törende “Yılın Erkek Oyuncusu” ödülüne layık görülürken ödülünü Sianji Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır’dan aldı. İkili daha sonrasında birlikte objektiflere poz verdi. Bu yıl Star TV ekranlarında yayınlanan “Ömer” dizisinde canlandırdığı “Reşat Hoca” karakteriyle büyük beğeni toplayan Barış Falay, ismi anons edildiği andan itibaren davetliler tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Ödülünü büyük bir gururla kucaklayan ünlü oyuncu ‘Yılın Erkek Oyuncusu’ ödülünü kazandığı için çok mutlu olduğunu ve ayrıca organizasyonu çok başarılı bulduğunu söyledi. Ödül alan tüm isimleri de ayrıca tebrik eden Barış Falay, tören bitiminde davetlilerle sohbet ederek bol bol fotoğraf çektirdi.