Baharı Fabs’in Renkli ve Enerjik Dünyasıyla Karşılayın

Baharı Fabs’in Renkli ve Enerjik Dünyasıyla Karşılayın Baharı Fabs’in Renkli ve Enerjik Dünyasıyla Karşılayın

Renklerin, canlılığın ve yenilenmenin mevsimi ilkbaharda sporla modayı bir arada sunmaya devam ederek sporseverleri rengarenk bir yolculuğa çıkaran Fabs, sabahın erken saatlerinden dans ritimlerinin başladığı geceye uzanan dinamik yolculuğuyla her an formda kalmanızı sağlıyor. Kendine özgü dünyasıyla kurduğu “Fabs Society” ile de bu renkli ve sportif dünyanın kapsamını genişleten Fabs, hayatın her alanında ve günün her saatinde spora yepyeni ve renkli bir tarz kazandırıyor.  

Kendine özgü rengarenk ürünleriyle günün her anına uygun spor ekipmanları seçeneği sunan yeni spor ikonu Fabs, baharı yenilenmenin enerjisiyle yeni ürünleriyle karşılıyor. Formda kalmayı eğlenceli hale getiren ürünleri ile ön plana çıkan Fabs, aynı zamanda ekolojik ve çevre dostu ürün seçenekleri ile sürdürülebilir alternatifler de sunuyor. Rengarenk spor aletleriyle formda kalmanın en eğlenceli halini sunan Fabs, 2020’de başlayan hikayesin güçlendirerek “Fabs Society” çatısı altında rengarenk ürünlerle genişletmeye devam ediyor.

Fabs, çeşitli renk seçenekleriyle sporseverlere sunduğu konforlu ve keyifli egzersiz deneyimini, ilkbaharın yeni ve dinç enerjisiyle bir arada yaşatıyor. Sunduğu canlı ve dinamik renk yelpazesinin yanı sıra ürünlerin isimleri ile de sıradanlığa meydan okuyan Fabs; Cool Hoop, Fabs Bonds ve Fabs Funmat ile farkını ortaya koyuyor. Herkesi eğlence dolu spor dünyasına çağıran marka Fabs, spora dair her şeyi kendine özgü tarzıyla sporseverlere sunuyor. Ayrıca Fabsssssprey ile tüm aletleri hijyen açısından da korunaklı kılıyor. Bu özel sprey ile Fabs spor ekipmanları özel olarak temizleniyor. Mattan halıya, çimenden sert yüzeye, bokstan pilatese, yürüyüşten koşuya kadar her alanda ve her yerde kullanışa uygun olan Fabs ürünleri hayatın her alanında ve günün her saatinde spora yeni ve renkli bir tarz kazandırıyor.

Fabs Society
Yeni spor ikonu Fabs’in renkli dünyasında bir araya gelen kişilerden oluşan "Fabs Society” de oldukça keyifli. Canlı renklerle kucaklaşırken; anı yaşadığınız, spor ve eğlencenin tadına vardığınız bu toplulukta kendi enerjinizle var olabilirsiniz.