Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu

Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu

Şişli Belediyesi Cemil Candaş Kent Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 35. Best Model of Turkey yarışmasının final organizasyonu muhteşem bir geceye sahne olurken, Bodrum'un köklü markalarından Arben Gayrimenkul Kurucusu Ayşe Matur gecenin jüri koltuğunda oturan önemli isimlerindendi. Tüy detaylı özel tasarım kıyafeti ile göz kamaştıran başarılı iş kadını, yarışmada dereceye girenlere taçlarını takarak tebrik etti.  

Ünlü Organizatör Erman Özerman’ın kurucusu olduğu Best Model of Turkey yarışması görkemli bir final organizasyonu ile 35.kez gerçekleşti. 30 kadın ve 30 erkek yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği yarışmanın jüri koltuğunda güzelliği ve zarafeti ile göz kamaştıran Bodrum'un köklü markalarından Arben Gayrimenkul Kurucusu Ayşe Matur da vardı. Salt bir güzellik anlayışı ile yarışmacıları değerlendirmediğini söyleyen Ayşe Matur, birçok farklı açıdan yarışmacıları ele aldığını bu yüzden seçim yapmakta zorlandığını ifade etti. Gecede mansiyon ödüllerinde ‘Best Face’ seçilen isimlere kurdelesini takan ve başarı dileyen ünlü iş kadını, gençlerin hepsinin çok değerli olduğu ve yollarının açık olduğunu belirterek hepsine canı gönülden sevgilerini iletip tebriklerini sundu.

GECEDE İDDİALI KIYAFETİ İLE DİKKATLERİ ÜSTÜNE ÇEKTİ
Arben Gayrimenkul kurucusu Ayşe Matur özel gecede iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından yakın dostlarıyla bir araya gelerek bolca sohbet edip neşeli saatler geçirdi. Jüri koltuğunda oturan önemli isimler ile yarışmacıları değerlendiren ve tercihlerinde yarışmacıların sahip olduğu donanım ve kültürel birikime son derece dikkat ettiğini dile getiren Ayşe Matur,  yarışmanın en önemli mansiyon ödüllerinden biri olan “Best Face” seçilen erkek ve bayan yarışmacıların ödüllerini verirken, gece boyunca davetlilerin ilgi odağı oldu. Özel tasarım kıyafeti ile tüm dikkatleri üstüne çeken ve şıklığı ile göz dolduran başarılı iş kadını, konukların göstermiş olduğu ilgiye teşekkür etti. Güzelliği ve asaleti ile gecenin zarif ambiyansına eşlik eden ve konukları büyüleyen Ayşe Matur, gece boyunca eğlenerek keyifli ve unutulmaz anlar yaşadı.
 
Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Buket Açıkalın-Ayşe Matur-Hakan Karababaoğlu
Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Buket Açıkalın-Ayşe Matur-Hakan Karababaoğlu
Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Oğulşat Gagşalova-Ayşe Maltur
Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Ayşe Matur
Ayşe Matur,Şıklığıyla Jürinin En Dikkat Çeken İsimlerinden Oldu Büşra Karakaş-Ayşe Matur-Emir Mayacı