Aysaf Defilesine Özge Ulusoy Damgası

Aysaf Defilesine Özge Ulusoy Damgası Aysaf Defilesine Özge Ulusoy Damgası

   AYSAF, ilklere imza atmaya devam ediyor.Özge Ulusoy’un da katıldığı yan sanayi ürünleri defilesi, fuara damgasını vurdu!  

2021 yılını pandemiye rağmen ihracat rekoruyla tamamlayan, 2022 yılının ilk üç çeyreğinde ise yüzde 23’lük büyüme oranıyla giren ayakkabı sektörünün en önemli buluşma noktası “Uluslararası 67. Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF”ta, 17 Kasım’da gerçekleşen defile, binlerce izleyici tarafından büyük ilgi gördü.
 
“Moda yan sanayide başlar” mottosuyla 67. AYSAF Fuarı kapsamında Özge Ulusoy, Zeliha Çal ve tescilli güzellerin katılımıyla gerçekleşen defilenin organizatörlüğünü Nes Prodüksiyon, Koreografisini ise Asil Çağıl yaptı. Katılımcı firmaların “ayakkabı tabanları, deri, suni deri, kumaş tekstil, eva malzemeleri ile metal ve plastik aksesuar ürünleri”nin modeller üzerinde sergilendiği defileler, AYSAF tarihinde de ilklere imza attı.
 
AYSAF, Ayakkabı Sektörünün Değişmeyen Adresi Oldu
Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği AYSAD ve Artkim Fuarcılık iş birliği ile düzenlenen “Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı AYSAF”, 16-19 Kasım 2022 tarihleri arasında üretici ile alıcı arasında bir kez daha önemli bir köprü görevi görüyor.
 
 
Aysaf Defilesine Özge Ulusoy Damgası Özge Ulusoy