Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri İtalya’nın Başkenti Roma’da Gerçekleşti

Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri İtalya’nın Başkenti Roma’da Gerçekleşti Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri İtalya’nın Başkenti Roma’da Gerçekleşti

Akdeniz Gazeteciler Derneği ve E-Novation Vakfı'nın düzenlediği ve İtalya Spor Yazarları Derneği'nin (USSI) desteklediği Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri, düzenlenen şık bir geceyle sahiplerini buldu. Roma Belediyesi'nde düzenlenen törene uluslararası alanda başarıya ulaşmış isimler katılırken gecede alanında global çapta başarı yakalayan isimlere ödülleri takdim edildi.  

Avrupa - Akdeniz Mükemmeliyet Ödülleri düzenlenen özel bir geceyle Roma’da düzenlendi. Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti ve E-Novation Vakfı'nın düzenlediği ve İtalya Spor Yazarları Derneği'nin (USSI) desteklediği törene iş, sanat, spor, siyaset ve medya dünyasından dünyaca ünlü isimler katıldı. Alanında başarı kazanan isimlerin ödüllendirildiği gece öncesinde düzenlenen kokteylde konuklar bol bol sohbet ederken sonrasında törenin yapılacağı alana geçtiler. Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti ve E-Novation Vakfı'nın düzenlediği gecede FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, saç ekimi alanında ‘Sağlık Turizmi Başarı Ödülü’ne layık görülerek, uluslararası arenadaki başarısıyla Türkiye’yi gururlandırdı. Ayrıca EURO 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Türkiye - İtalya ortaklığında düzenlenmesinde büyük pay sahibi olan A Milli Futbol Takımımızla gösterdiği başarı nedeniyle Vincenzo Montella da gecede özel başarı ödülüne layık görüldü. Montella’ya ödülünü, USSI Başkanı Gianfranco Coppola ile Akdeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Dündar Keşaplı beraber takdim etti. Yunanistan'da Panathinaikos Erkek Basketbol Takımı'nı çalıştıran Ergin Ataman da Avrupa-Akdeniz Mükemmeliyet Ödülüne layık görüldü. Panathinaikos’un Real Madrid’le oynayacağı maç nedeniyle törene katılamayan ve ödülü kendisine gönderilen Ataman’ın video mesajı, törende ekranlara yansıtıldı. Ataman görüntülü mesajında, “Bu prestijli ödülü aldığım için çok teşekkür ederim. Bu akşam maçımız olduğu için aranızda bulunamıyorum. Herkesi selamlıyorum." ifadelerini kullandı.