Av. Gültekin Erdur: “Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı” Ödülünü Kazandı

Av. Gültekin Erdur: “Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı” Ödülünü Kazandı  Av. Gültekin Erdur: “Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı” Ödülünü Kazandı

Rumeli Hukuk Bürosu Kurucusu ünlü ve başarılı Avukat Gültekin Erdur, Nigella Klass Ödülleri gecesinde, özellikle gayrimenkul alanındaki çalışmaları ve başarılarıyla ‘Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı’ ödülünü almaya hak kazandı. Ünlü Avukat Gültekin Erdur’a ödülünü iş kadını Alina Abrosimova verdi.  

Gayrimenkul alanında danışanlarının tüm yasal ihtiyaçlarını karşılamak adına donanımlı ekibiyle nitelikli bir hizmet sunan ve aynı zamanda gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti de veren Rumeli Hukuk Bürosu’nun kurucusu ünlü Avukat Gültekin Erdur, özellikle gayrimenkul alanındaki çalışmaları ve başarılarıyla ‘Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı’ ödülünün sahibi oldu. Hukuk alanında kendisini ispatlamış bir isim olarak daha önce de ödüller kazanan Av. Gültekin Erdur’a Nigella Klass Ödülleri gecesinde ödülünü ünlü iş kadını Alina Abrosimova verdi. Gayrimenkul alanında iş dünyasının en çok güvendiği ve fikirlerine başvurduğu avukatların başında gelen Gültekin Erdur, sahneye konukların alkışları eşliğinde geldi. Ödülünü aldıktan sonra kısa bir konuşma gerçekleştiren ünlü hukukçu kendisini bu ödüle layık gören herkese teşekkür etti.

 
Av. Gültekin Erdur: “Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı” Ödülünü Kazandı  Alina Abrosimova, Gültekin Erdur
Av. Gültekin Erdur: “Yılın Gayrimenkul Hukuk Danışmanı” Ödülünü Kazandı  Gültekin Erdur