Ataköy Marina'da Müzik Ziyafeti

Ataköy Marina'da Müzik Ziyafeti Ataköy Marina'da Müzik Ziyafeti

Türkiye’nin ilk mega yat limanı olma özelliğini taşıyan Ataköy Marina, açık hava sahne konserlerine başlıyor. Marmara denizinin kıyısında yer alan Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, Motive konseri ile müzik tutkunları için unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye'nin en prestijli marinaları arasında yer alan Ataköy Marina, sahip olduğu benzersiz konumu ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda seçkin bir marka olmasının yanı sıra, yeni açılacak Açık Hava Sahnesi ile birlikte gösteri dünyasının nabzını tutmaya hazırlanıyor. Motive ile ilk olacak Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi konserleri, yaz boyunca farklı konserler ve etkinliklerle devam edecek.

Motive Konseri ile Açılış
Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi'nin açılış konseri, Kozmos Event organizasyonuyla 4 Mayıs tarihinde Motive ile gerçekleşecek. Bu heyecan verici konserde, sahne performansları ve müziğin büyüleyici dünyasıyla dolu unutulmaz anlar yaşanacak.
Motive konser biletleri, Bubilet’ten ya da konser günü etkinlik alanındaki gişeden temin edilebilecek. Müzikseverler, bu fırsatı kaçırmamak için biletlerini şimdiden edinebilirler.