Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’ Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi

Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’ Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi

Almanya’da ‘Ashina Haute Couture by Asena’ adlı moda evini kuran Asena Dere, hazırladığı çok özel koleksiyonunu ilk kez Türkiye’de sergileyerek büyük beğeni topladı. Lazzoni Hotel’de gerçekleşen ve yaklaşık 40 mankenin podyuma çıktığı defilenin açılışını, kendi hazırladığı siyah gelinlikle podyumda yürüyerek yapan Asena, defile finalinde ise gözyaşlarını tutamadı.  

Almanya’da ‘Ashina Haute Couture by Asena’ adlı moda evini kuran Asena Dere, hazırladığı çok özel koleksiyonunu ilk kez Türkiye’de sergileyerek büyük beğeni topladı. Yaklaşık 40 mankenin podyuma çıktığı defilenin açılışını, kendi hazırladığı siyah gelinlikle podyumda yürüyerek yapan Asena, defile finalinde ise gözyaşlarını tutamadı. Ünlü terzi Edibe Şarbalkan’la birlikte aylardır bu defileye hazırlandıklarını dile getiren Asena, “Onun emekleri yadsınamaz. O olmasaydı tüm bunları başaramazdım. O yüzden huzurlarınızda ona bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” diyerek Şarbalkan’ın elini öptü. Defile sonrası ise gazetecilerle bir araya gelen Asena, "Çok mutluyum, çok gururluyum. Almanya'da bu tarz etkinlikler olmuyor. O yüzden bu ortamı çok özlemişim. Ayrıca ne güzel dostlar biriktirmişim. Defile çok güzel bir ortamdı. Çok konuşulacak diye düşünüyorum" dedi. Podyumda Asena'nın tasarımlarını sergileyen yakın dostları Demet Şener, Özge Ulusoy, Ece Gürsel ve Gizem Özdilli de Asena'yı kutlayarak, tasarımları çok beğendiklerini dile getirdiler.
 
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Gizem Özdilli
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Ece Gürsel
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Demet Şener
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Özge Ulusoy
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Cem- Pınar Özer
Asena Dere ‘Ashina Haute Couture’  Markası ile İlk Defilesini Gerçekleştirdi Hilal Özdemir