Artemis Aş, Unıcera İstanbul Fuarı'nda Yenilikçi Banyo Ürünleriyle Dikkat Çekti

Artemis Aş,  Unıcera İstanbul Fuarı'nda Yenilikçi Banyo Ürünleriyle Dikkat Çekti Artemis Aş, Unıcera İstanbul Fuarı'nda Yenilikçi Banyo Ürünleriyle Dikkat Çekti

Türkiye'nin önde gelen banyo ürünleri üreticisi Artemis AŞ, UNICERA İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda, şık ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan duşakabinler, banyoların stilini özgürleştiren küvetler, renkli ve modern hatlara sahip duş tekneleri, antibakteriyel lavabolar ve birçok yeni ürünleri ile göz kamaştırdı. Artemis, fuar sırasında sektör profesyonelleri ve tasarımcılarla bir araya gelerek iş birlikleri kurma imkânı buldu.  

İnovasyon odaklı üretim anlayışı ve modern tasarımlarıyla sektördeki liderliğini sürdürmeyi hedefleyen Artemis, UNICERA İstanbul Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı'nda etkileyici standıyla banyo tasarımında öncü olan yenilikçi ürünlerini sergiledi. Yeni duşakabin koleksiyonları, renkli duş tekneleri ve estetik lavabo modellerinin sergilendiği fuarda, ziyaretçilere şirketin tasarım yeteneklerini ve kalite standartlarını bir araya getiren geniş bir ürün yelpazesi sunuldu. Fuar boyunca Artemis standını ziyaret eden sektör profesyonelleri, şirketin son teknoloji ve kendi üretimi olan duşakabin kulp modelleri ve sabitleyici aksesuarları hakkında detaylı bilgi edindiler. Artemis'in sergilediği ürünler, sektöre yön veren trendlere uygun olarak tasarlanmış olup, ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.

“ARTEMİS OLARAK BANYO DENEYİMİNİ YENİDEN TANIMLAMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Artemis’in Genel Müdürü: A. Kaan Koçulu, fuar sonrasında yaptığı açıklamada, "Bu yılki UNICERA İstanbul Fuarı'nda Artemis AŞ olarak büyük bir heyecanla yer aldık. İnovasyonda öncü olduğumuz duşakabin modellerimiz, duşakabin ürünlerimizin modern tamamlayıcı aksesuarları, renkli duş teknelerimiz, özgün lavabo ve küvet modellerimizle ziyaretçilerden büyük ilgi gördük. Artemis olarak banyo deneyimini yeniden tanımlamaya devam ediyoruz ve fuar, bu vizyonumuzu paylaşma ve sektördeki yerimizi güçlendirme fırsatı sağladı" dedi. Fuarın ana temasını yeni sloganı olan "Banyom Artemis ile" ile örtüştüren Artemis, ziyaretçilere banyo deneyimini bir adım öteye taşıyan ürünlerini tanıtırken, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.