Art Desıgn: “Yılın Tasarım Mobilya Markası” Ödülü Art Desıgn’ın Oldu

Art Desıgn: “Yılın Tasarım Mobilya Markası” Ödülü Art Desıgn’ın Oldu Art Desıgn: “Yılın Tasarım Mobilya Markası” Ödülü Art Desıgn’ın Oldu

Mobilya tasarımlarıyla mekânlara rahatlık, fonksiyonellik, lüks ve estetik katan Art Design, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Tasarım Mobilya Markası’ ödülünün sahibi oldu. Art Design adına ödülü Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, ünlü sanatçı Uğur Arslan’ın elinden aldı.  

Mobilyadan duvar kaplamaları ve dekoratif eşyalara kadar mekâna dair her şeyi kişiye özel bir şekilde üreterek mekanın ruhuna uygun projeleri komple bir tasarım şeklinde sunan, Türkiye’nin dışında dünyanın dört bir yanına da hizmet vererek kimi zaman bir prensin sarayını kimi zaman ise beş yıldızlı bir otelin odasını tasarlayan, tasarımlarıyla mekanlara rahatlık, fonksiyonellik, lüks ve estetik katan Art Design, Nigella Klass Ödülleri gecesinde ‘Yılın Tasarım Mobilya Markası’ ödülünün sahibi oldu. Art Design adına ödülü Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi aldı. Turgay Terzi’ye ödülünü Sunucu ve Müzisyen Uğur Arslan verdi. Turgay Terzi ödülünü aldıktan sonra yaptığı konuşmada “Yaklaşık 25 yıl önce tasarım ötesi mottosuyla çıktığımız bu yolda bizi bu noktaya taşıyan aileme, iş arkadaşlarıma ve değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi. Sahneden alkışlar eşliğinde ayrılan Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, ödül törenini yakın dostlarıyla birlikte son ana kadar büyük bir keyifle izledi.

 
Art Desıgn: “Yılın Tasarım Mobilya Markası” Ödülü Art Desıgn’ın Oldu Turgay Terzi
Art Desıgn: “Yılın Tasarım Mobilya Markası” Ödülü Art Desıgn’ın Oldu Uğur Arslan, Turgay Terzi