Alyalina Kozmetik: Nazan Eke Önderliğinde “Yılın Doğrudan Satış Firması” Ödülünü Kazandı

Alyalina Kozmetik: Nazan Eke Önderliğinde  “Yılın Doğrudan Satış Firması” Ödülünü Kazandı Alyalina Kozmetik: Nazan Eke Önderliğinde “Yılın Doğrudan Satış Firması” Ödülünü Kazandı

Alyalina Kozmetik, Nigella Klass Ödülleri’nde ‘Yılın Doğrudan Satış Firması’ ödülünü kazandı. Doğrudan satış sektöründeki uluslararası başarılarını bu ödülle taçlandırmanın gururunu yaşayan Alyalina Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Eke, ödülünü geceye katılan 500 seçkinkonuğun büyük alkışları eşliğinde aldı.   

Uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda Alyalina Kozmetik markasını 2020 yılında “Sağlık ve güzelliğe değer katma” misyonu ile kuran ve zaman içerisinde dünyaya açılmasını sağlayan Nazan Eke, her geçen yıl başarılarına yenilerini ekledi.  Alyalina markası ile Rusya ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapan bir firma olarak bir süre faaliyet gösterdikten sonra Türkiye’de de doğrudan satış sektöründe önemli başarılara imza atan başarılı İş Kadını Nazan Eke, yakaladığı bu çıkışı Nigella Klass Ödülleri’nde aldığı ‘Yılın Doğrudan Satış Firması’ ödülü ile taçlandırdı. Her zaman ilklere imza atan ve daima sıra dışı içeriklere sahip yenilikçi ürünleri dünyanın dört bir yanındaki insanlarla buluşturan Alyalina Kozmetik’in Kurucusu Nazan Eke, Alyalina Kozmetik’i tüm Türkiye’nin güvenle kullandığı bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini dile getirdi. İsmi anons edildiğinde sahneye büyük bir heyecanla çıkan Nazan Eke, ödülünü Kobi Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Koray Aksu’nun elinden aldı. Özel tasarım yüzüğünü de parmağına takan başarılı iş kadını sahnede teşekkür konuşmasını gerçekleştirdikten sonra davetlilerin alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı.

 
Alyalina Kozmetik: Nazan Eke Önderliğinde  “Yılın Doğrudan Satış Firması” Ödülünü Kazandı Nazan Eke
Alyalina Kozmetik: Nazan Eke Önderliğinde  “Yılın Doğrudan Satış Firması” Ödülünü Kazandı Nazan Eke,Koray Aksu